Ремонт телевізорa | PixelLab
Ремонт телевізорa | PixelLab
Ремонт телевізорa | PixelLab

Ремонт телевізорa

Сучасний телевізор — це не тільки ультратонка панель з високоякісним зображенням та звуком, а електронний пристрій з мультимедійними функціями, операційною системою, онлайн-сервісами та Smart TV. Розробка новітніх технологій робить цю техніку досить надійною, але не настільки, щоб звести ймовірність несправності до нуля.

Причини несправності телевізорів

Частими причинами звернення до сервісного центру PixelLab стають наступні проблеми:


 • не включається;
 • неякісне чи повністю відсутнє зображення;
 • немає звуку;
 • не реагує на пульт дистанційного керування;
 • не працюють кнопки на телевізорі;
 • немає сигналу пристрою при підключенні через роз’єм.

Розповсюдженою причиною поломки телевізорів стає вихід з ладу блоку живлення, для якого стрибки напруги в електромережі стають фатальними. Уникнути даної проблеми можна, придбавши стабілізатор.
Поширеним є ремонт лампової чи світлодіодної підсвітки, навіть в LCD- та LED-телевізорах відомих брендів. Ця несправність має такі прояви: мерехтіння чи відсутність зображення при наявності звуку, втрата яскравості зображення, поява затемнених чи засвічених ділянок на екрані. Індикатором несправності є маленький експеримент: якщо світло яскравого ліхтарика спрямувати на екран, то зображення з’являється.

Найбільш коштовна деталь телевізору — це екран чи матриця. Мінімальний фізичний вплив може вивести її з ладу. В більшості випадків вона не піддається ремонту і потребує повної заміни. Частіше це відбувається через необережність, що призводить до механічних пошкоджень (удари, падіння, залиття), чи системні несправності у вигляді битих пікселей.

Задати питання

Ціни на ремонт телевізорів

Вартість ремонту

Тип ремонту До 32" 32-42" 42 -60" 60+"

Заміна роз’єму

USB, антени, HDMI та інші

450-700 550-800 700-1100 950-1400

Ремонт підсвітки

LED

1200-1700 1500-1900 2400-3500 4500-6000

Ремонт підсвітки

CCFL – лампи з холодним катодом

1100-1400 1300-1800 1400-1800

Ремонт блоку живлення

Заміна роз’єму

USB, антени, HDMI та інші

Прошивка

Відновлення після невдалого оновлення

Ціни на ремонт

Виберіть свою модель

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт телевізорa | PixelLab
Ремонт телевізорa | PixelLab
Ремонт телевізорa | PixelLab

Послуги

Загальні рекомендації щодо тривалої роботи телевізору

Телевізори ламаються доволі часто і не завжди через порушення правил експлуатації. Але прості рекомендації поможуть відстрочити ремонт чи придбання нової техніки:

 • дотримуватись правил експлуатації відповідно до інструкції виробника;
 • періодично очищувати електроніку від пилу в середині корпусу;
 • не допускати контакту з рідиною;
 • не завдавати механічних пошкоджень;
 • оберігати від стрибків електричної напруги;
 • підключати тільки сумісні пристрої.

Періодичне обслуговування техніки в сервісному центрі продовжить її роботу на роки.

Де можна відремонтувати телевізор?

Перед зверненням до сервісного центру може виникнути хибне бажання зекономити на ремонті і спробувати провести його самотужки. Проте для майстра-початківця складною задачею може стати не стільки усунення несправності, скільки її пошук. Це не стосується простих маніпуляцій з технікою, наприклад, заміни батарейок у ПДУ.
Також електронні схеми сучасних телевізорів досить складні, тому неспеціалісту самостійно відремонтувати практично неможливо. Ремонт потребує неабиякого хисту: один невірний рух, і можна готувати гроші на нову техніку.
Спеціалісти сервісного центру PixelLab відновлюють роботу апаратів при поломках будь-якої складності. Терміновий ремонт дозволяє повернути пристрій до роботи протягом 1-2 днів. Точна діагностика за допомогою спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення в PixelLab не дає шансів на хибні діагнози і зайво витрачені кошти. Новітні технології та обладнання сприяють якісній високоточній роботі професіоналів.

Замовити ремонтні послуги та обслуговування можна в сервісному центрі PixelLab. Жителі Києва та інших міст України можуть отримати безкоштовну консультацію, що допоможе попередньо визначитись з причиною несправності та вартістю ремонту. Доступні ціни ремонтних послуг спеціалістів PixelLab вас приємно здивують.

Задати питання

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено