Ремонт телевізорa з гарантією

Ремонт телевізорa від PixelLab

На сьогодні телевізор - атрибут майже кожної оселі. Навіть відмовившись від класичного ефірного ТВ, телевізор потрібен для перегляду кіно, потокового відео та отримання максимального задоволення від геймінгу на консолі.

Зараз телевізор - це просто засіб перегляду передач з антени. Він вміщує у собі низку додаткових функцій та пристроїв, що перетворюють його на комп’ютер. Вже давно пішла у небуття роздільна здатність телевізорів з трубкою у 576 стрічок. Ми звикли бачити FullHD, 2K, 4K або навіть вже 8K у специфікаціях.

Сучасний телевізор, попри весь технологічний прогрес, ніяк не застрахований від ряду несправностей, як механічних, так і тих, які є наслідками браку.

Задати питання
Ціни на ремонт телевізорів

Вартість ремонту

Тип ремонту До 32" 32-42" 42 -60" 60+"

Заміна роз’єму

USB, антени, HDMI та інші

Ремонт підсвітки

LED

Ремонт підсвітки

CCFL – лампи з холодним катодом

Ремонт блоку живлення

Заміна роз’єму

USB, антени, HDMI та інші

Прошивка

Відновлення після невдалого оновлення

Ціни на ремонт

Виберіть свою модель

Наші переваги

Преваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Послуги

Ремонт телевізорів від PixelLab

Збільшення кількості роз’ємів та потреби у користуванні ними створюють прецеденти до їх виламування. Найчастіше жертвами стають USB, роз’єми антени чи HDMI. Тоді потрібні такі види ремонту, як заміна роз’єму або заміна гнізда.

Також не вічною є і підсвітка телевізора. Не будемо дискутувати про виробників та завищений струм на світлодіоди, але підсвітка виходить з ладу незалежно чи це LED, чи CCFL технологія. Особливо це стосується здебільшого бюджетних моделей, які частіше потребують ремонту підсвітки.

Наряду з відпрацюванням ресурсу підсвітки, відпрацьовують свій ресурс і конденсатори у блоці живлення ТВ. Проявляється це тим, що через 3-4-5-6-7 років експлуатації, телевізор не вмикається або монітор перестає стабільно вмикатись чи вмикатись взагалі. Їх заміна продовжує експлуатацію пристрою на роки.

Ще однією причиною звернення до сервісного центру може бути і розбита матриця телевізора, заміна якої зазвичай вимагає значних капіталовкладень.

Задати питання
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено