Ремонт телевизора с гарантией

Ремонт телевизора от PixelLab

На сьогодні телевізор - атрибут майже кожної оселі. Навіть відмовившись від класичного ефірного ТВ, телевізор потрібен для перегляду кіно, потокового відео та отримання максимального задоволення від геймінгу на консолі.

Зараз телевізор - це просто засіб перегляду передач з антени. Він вміщує у собі низку додаткових функцій та пристроїв, що перетворюють його на комп’ютер. Вже давно пішла у небуття роздільна здатність телевізорів з трубкою у 576 стрічок. Ми звикли бачити FullHD, 2K, 4K або навіть вже 8K у специфікаціях.

Сучасний телевізор, попри весь технологічний прогрес, ніяк не застрахований від ряду несправностей, як механічних, так і тих, які є наслідками браку.

Задать вопрос
Цены ремонта телевизоров

Стоимость ремонта (с запчастями)

Тип ремонта До 32" 32-42" 42 -60" 60+"

Замена разьема

USB, антенны, HDMI та другие

Ремонт подсветки

LED

Ремонт подсветки

CCFL - лампы с холодным катодом

Ремонт блока питания

Замена разьема

USB, антенны, HDMI та другие

Прошивка

Восстановление после неудачного обновления

Цены ремонта iMac

Выберите свою модель

Наши преимущества

Преимущества ремонта в PixelLab

Комуникация

Сколько раз вам приходилось слышать высказывания: «Цена ремонта после диагностики», «Приносите в сервисный центр, посмотрим» и другие? У нас вы этого не встретите. В телефонном режиме или с помощью письменных сообщений наш специалист предоставит консультацию по неисправности и проинформирует о стоимости работы.

Сроки

Наша собственная PixelLab велодоставка позволяет экономить время наших клиентов. А ремонт большинства устройств мы выполняем в кратчайшие сроки продолжительностью не более двух рабочих дней, даже в сложных случаях.

Оборудование и стандарты

Pace, Hakko, Ersa, Weller являются представителями передового паяльного оборудования в мире. Именно на таком оборудовании работают наши специалисты, которые не только занимаются практикой, но и разбираются в теории.

Расположение

Найти нас вы сможете в Киеве, 5 минут от станции метро Политехнический институт. Если вы живете на правом берегу города, вам пригодиться PixelLab велодоставка. А Новая Почта поможет жителям других городов.

Услуги

Ремонт телевизоров от PixelLab

Збільшення кількості роз’ємів та потреби у користуванні ними створюють прецеденти до їх виламування. Найчастіше жертвами стають USB, роз’єми антени чи HDMI. Тоді потрібні такі види ремонту, як заміна роз’єму або заміна гнізда.

Також не вічною є і підсвітка телевізора. Не будемо дискутувати про виробників та завищений струм на світлодіоди, але підсвітка виходить з ладу незалежно чи це LED, чи CCFL технологія. Особливо це стосується здебільшого бюджетних моделей, які частіше потребують ремонту підсвітки.

Наряду з відпрацюванням ресурсу підсвітки, відпрацьовують свій ресурс і конденсатори у блоці живлення ТВ. Проявляється це тим, що через 3-4-5-6-7 років експлуатації, телевізор не вмикається або монітор перестає стабільно вмикатись чи вмикатись взагалі. Їх заміна продовжує експлуатацію пристрою на роки.

Ще однією причиною звернення до сервісного центру може бути і розбита матриця телевізора, заміна якої зазвичай вимагає значних капіталовкладень.

Задать вопрос
Оставте сообщение

Просто напишите нам сообщение. Как мы можем помочь?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Спасибо! Ваше электронное письмо доставлено