Ремонт компьютера с гарантией

Ремонт моноблоков и ПК от PixelLab

Зважаючи на глобальну мініатюризацію електроніки, у лексиконі пересічного громадянина слово «комп’ютер» все частіше асоціюється з ноутбуком, а не стаціонарним системним блоком.

Проте стаціонарні ПК не зникли, а працюють, як і працювали. Лише дещо змінилася сфера застосування. Тепер ПК – це або максимально недорога робоча станція, або навпаки, максимально продуктивний комп’ютер для наукових розрахунків, оброки відео, роботи з 3Dграфікою у 3DMax або ArchiCAD, або 2Dграфіка у Photoshop/Illustrator.

Ще є третє застосування, можливо найменш популярне, але дуже важливе – це комп’ютери підвищеної надійності та стійкості до відмов, а також сервери.

Задать вопрос
Цены ремонтакомпьютеров

Стоимость ремонта (с запчастями)

Тип ремонта Моноблок, грн ПК, грн

Чистка от пилы

500-700 300

Восстановление BIOS/UEFI

700-950 400-500

Восстановление загрузки

300 300

Ремонт блока питания

700-1500 450-800
Наши преимущества

Преимущества ремонта в PixelLab

Комуникация

Сколько раз вам приходилось слышать высказывания: «Цена ремонта после диагностики», «Приносите в сервисный центр, посмотрим» и другие? У нас вы этого не встретите. В телефонном режиме или с помощью письменных сообщений наш специалист предоставит консультацию по неисправности и проинформирует о стоимости работы.

Сроки

Наша собственная PixelLab велодоставка позволяет экономить время наших клиентов. А ремонт большинства устройств мы выполняем в кратчайшие сроки продолжительностью не более двух рабочих дней, даже в сложных случаях.

Оборудование и стандарты

Pace, Hakko, Ersa, Weller являются представителями передового паяльного оборудования в мире. Именно на таком оборудовании работают наши специалисты, которые не только занимаются практикой, но и разбираются в теории.

Расположение

Найти нас вы сможете в Киеве, 5 минут от станции метро Политехнический институт. Если вы живете на правом берегу города, вам пригодиться PixelLab велодоставка. А Новая Почта поможет жителям других городов.

Услуги

Ремонт моноблоков и ПК от PixelLab

У окрему категорію відразу виділимо моноблок. Це стаціонарний ПК, вміщений зазвичай у корпус монітору. За параметрами можуть бути як прості комплектації, які зазвичай називають «тонкий клієнт», так і високопродуктивні робочі станції. Моноблок займає у рази менше місця, привабливо виглядає, але мистецтво вимагає жертв. Якщо стаціонарний ПК можна оновлювати, як заманеться, залишаючи лише корпус системного блоку, то моноблок сильно поступається у можливості апгрейду.


  • Моноблок і ПК потрібно періодично обслуговувати. Ваш комп’ютер шумить через те, що забита система охолодження,що не тільки призводить до дискомфорту у роботі, такого як надмірний шум вентиляторів та температура корпусу, а і до скорочення терміну експлуатації електроніки, що працює за підвищених температур. Сезонна чистка від пилу або профілактика комп’ютера є необхідними, це продовжить термін служби електроніки та підвищить комфорт від користування нею.
  • Любой компьютер подвергается модернизации. Если Ваш компьютер медленно работает, если работа устройства вас не удовлетворяет даже после базового обслуживания, а приобретение нового пока в планы не входит, стоит оценить преимущества модернизации компьютера. Увеличение объема оперативной памяти как моноблока, так и стационарного ПК, всегда положительно отразится на работе. Поэтому добавить оперативную память любом ПК будет не лишним. А установка дополнительного SSD под операционную систему повысит скорость загрузки в несколько раз.
  • Якщо ваша робоча станція виконує вузькоспеціалізовані задачі на кшталт 3D моделювання чи розрахунки у ANSYS/Mathlab, ми допоможемо підібрати оптимальні запчастини та аксесуари для продуктивної надійної роботи.

Сервісний центр PixelLab проводить будь-який ремонт та обслуговування комп’ютерної техніки. Від заміни вентилятора та модульного ремонту до електронного ремонту материнської плати, відеокарти та блоку живлення.

Задать вопрос
Оставте сообщение

Просто напишите нам сообщение. Как мы можем помочь?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Спасибо! Ваше электронное письмо доставлено