Ремонт iPhone з гарантией

Ремонт iPhone от PixelLab

Якщо ваш телефон зламався, впав, не включається, потрапила вода, або трапилася будь-яка інша неприємність - скористайтеся швидкими і якісними послугами сервісу PixelLab. Знайти нашу майстерню можна в центральній частині Києва в районі метро Політехнічний інститут. Кваліфіковані інженери проведуть точну діагностику смартфона і здійснять швидкий ремонт або установку програмного забезпечення. Для цього наша технічна служба укомплектована найсучаснішим обладнанням, має штат досвідчених інженерів і власний склад запасних частин.

Наша перевага - це експрес обслуговування, при якому ви отримаєте справний пристрій в найкоротший час. Крім того, в своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі Епл, що забезпечує надійність і довговічність роботи iPhone. На відміну від недобросовісних сервісів, ми не завищуємо вартість робіт, індивідуально підходимо до кожного клієнта. Ми здійснюємо не тільки модульну заміну деталей, але і компонентне відновлення техніки. Тому, прайс лист сервісу PixelLab приємно здивує вас оптимальними цінами по Києву. Зателефонуйте нам або відвідайте наш центр для консультації і прорахунку вартості рішення вашої проблеми.

Задать вопрос
Цены ремонта iMac

Выберите свою модель

Наши преимущества

Преимущества ремонта в PixelLab

Комуникация

Сколько раз вам приходилось слышать высказывания: «Цена ремонта после диагностики», «Приносите в сервисный центр, посмотрим» и другие? У нас вы этого не встретите. В телефонном режиме или с помощью письменных сообщений наш специалист предоставит консультацию по неисправности и проинформирует о стоимости работы.

Сроки

Наша собственная PixelLab велодоставка позволяет экономить время наших клиентов. А ремонт большинства устройств мы выполняем в кратчайшие сроки продолжительностью не более двух рабочих дней, даже в сложных случаях.

Оборудование и стандарты

Pace, Hakko, Ersa, Weller являются представителями передового паяльного оборудования в мире. Именно на таком оборудовании работают наши специалисты, которые не только занимаются практикой, но и разбираются в теории.

Расположение

Найти нас вы сможете в Киеве, 5 минут от станции метро Политехнический институт. Если вы живете на правом берегу города, вам пригодиться PixelLab велодоставка. А Новая Почта поможет жителям других городов.

Услуги

Найчастіші несправності iPhone і послуги від PixelLab

Хоча кожен випадок поломки мобільного індивідуальний, все ж існує список типових несправностей iPhone, які найчастіше потребують ремонту. Наш хороший сервісний центр пропонує таку допомогу:


  • Ремонт механічних пошкоджень смартфона (розбився екран iPhone, зігнувся, пошкодився корпус, зламалися кнопки і ін.)
  • Відновлення після попадання вологи (телефон впав у воду, його залили рідиною, використовувався у вологому середовищі)
  • Замена материнской платы, BGA компонентов, шлейфов, динамиков, камеры
  • Компонентний ремонт iPhone, відновлення контактних майданчиків, міжшарових доріжок, роз\’ємів, конекторів та ін.
  • Оновлення прошивки, відновлення даних, встановлення та налаштування програмного забезпечення

Це лише частина наших професійних можливостей, з повним переліком ви можете ознайомитися вибравши свою модель прямо зараз.

Задать вопрос
Оставте сообщение

Просто напишите нам сообщение. Как мы можем помочь?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Спасибо! Ваше электронное письмо доставлено