Ремонт Samsung Galaxy A20 (2019) | PixelLab

Ремонт Samsung Galaxy A20 (2019)

Типові несправності Samsung Galaxy A20 (2019)

Яскравий бюджетник лінійки Самсунг у 2019 році. У комплектації 3/32 це прекрасний телефон з AMOLED дисплеєм, що цілком відповідає свої ціні

 • Заміна дисплею. Хоч, за класифікацією це бюджетник, але AMOLED дисплей дешевим не буває. Якщо розбилось тільки скло, можна спробувати замінити.
 • Не заряджається – USB Type-C звичайно в рази надійніший за свого попередника micro-USB, однак проти ситуації, коли ти їдеш на лижах, а в кишені телефон підключений до павербанку і тут падіння...не витримає ніяке гніздо.
 • Перепрошивка. Це все ж базова модель, від якої з часом варто очікувати «тупняки». Перепрошивка відновить телефон у стан «як з коробки» і він буде працювати бадьоріше.
 • Вода! Захисту від води тут немає, тому занурення у воду чи рясний дощ буде фатальним. Чим швидше залитий апарат потрапить у сервісний центр, тим вищі шанси на успішний ремонт.
 • У сервісному центрі PixelLab інженери можуть надати послуги від заміни скла, до перепайки процесора. Надскладних ремонтів для нас немає, бувають тільки нерентабельні.

  Ціни на ремонту Samsung Galaxy A20 (2019)

  Вартість ремонту Samsung Galaxy A20 (2019)

  Наші переваги

  Переваги ремонту у PixelLab

  Комунікація

  Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

  Терміни

  Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

  Обладнання та стандарти

  Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

  Розташування

  Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

  Відгук

  Залиште відгук

  Залиште повідомлення

  Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

  Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
  Дякую ! Ваш електронний лист доставлено