Ремонт телефонів з гарантією

Ремонт телефонів у сервісному центрі PixelLab

Сьогодні телефон стає все менше телефоном і все більше комп’ютером у кишені. Дзвінки відходять на другий або навіть на третій план, а на перший виходять інтернет, соціальні мережі та камера. Екрани збільшують свої розміри, процесори - обчислювальну потужність, камери - мегапікселі та апертуру.

З точки зору ремонту будь-якого сучасного телефону та його вартості можна визначити три складові: дисплей з тачскріном; материнська плата та периферія, така як камери, USB, акумуляторна батарея та ін.

У сервісному центрі PixelLab виконуємо як модульний, так і компонентний ремонт
 телефонів. Тобто можна швидко виконати таку роботу, як заміна батареї або заміна дисплею, що займає здебільшого не більше 1 робочого дня, так і таку як заміна скла окремо або складний ремонт материнської плати з заміною мікросхем.

Для цього сервісний центр укомплектований обладнанням промислового рівня, як для виконання компонентних електронних ремонтів, так і ремонту дисплейних модулів.

Задати питання
Ціни на ремонт

Виберіть свою модель

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Послуги

Найчастіші несправності мобільних телефонів та послуги ремонту у СЦ PixelLab

Серед величезного різноманіття моделей телефонів можна виділити цілий список стандартних несправностей, що виникають під час експлуатації:


  • Розбився дисплей або потрібна заміна тачскріну, зігнувся корпус, пошкодились кнопки або рамка смартфону;
  • Потрібна заміна гнізда зарядки, телефон не заряджається після неякісної зарядки або стрибка напруги, відсотки заряду «скачуть» або телефон вимикається, наприклад при 20%, або на морозі взимку, чи навпаки телефон не вмикається з будь-якої іншої причини;
  • Ремонт після потрапляння вологи – телефон втопився у воді, на нього потрапила вода або довгий час експлуатувався у вологому середовищі та потребує відновлення даних з залитого, розбитого телефону;
  • Телефон перестав вмикатись або телефон не завантажується після невдалої прошивки або оновлення, таким чином потребуючи перепрошивки;
  • Несправності аудіо тракту. Співрозмовник не чує вас, чи не чуєте ви. Шуми при відтворенні музики на динамік або у навушниках;
  • Не працює Wi-fi у телефоні.

Це лише перелік типових несправностей, до яких застосовуються загальні прийоми ремонту телефону. Детальний список ремонтів можете знайти, обравши модель через фільтр або задавши питання через форму «Задати питання»

Задати питання
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено