Ремонт комп’ютерa з гарантією

Ремонт моноблоків та ПК від PixelLab

Зважаючи на глобальну мініатюризацію електроніки, у лексиконі пересічного громадянина слово «комп’ютер» все частіше асоціюється з ноутбуком, а не стаціонарним системним блоком.

Проте стаціонарні ПК не зникли, а працюють, як і працювали. Лише дещо змінилася сфера застосування. Тепер ПК – це або максимально недорога робоча станція, або навпаки, максимально продуктивний комп’ютер для наукових розрахунків, оброки відео, роботи з 3Dграфікою у 3DMax або ArchiCAD, або 2Dграфіка у Photoshop/Illustrator.

Ще є третє застосування, можливо найменш популярне, але дуже важливе – це комп’ютери підвищеної надійності та стійкості до відмов, а також сервери.

Задати питання
Ціни на ремонт комп’ютерів

Вартість ремонту

Тип ремонту Моноблок, грн ПК, грн

Чистка від пилу

500-700 300

Відновлення BIOS /UEFI

700-950 400-500

Відновлення завантаження

300 300

Ремонт блоку живлення

700-1500 450-800
Наші переваги

Преваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Послуги

Ремонт моноблоків та ПК від PixelLab

У окрему категорію відразу виділимо моноблок. Це стаціонарний ПК, вміщений зазвичай у корпус монітору. За параметрами можуть бути як прості комплектації, які зазвичай називають «тонкий клієнт», так і високопродуктивні робочі станції. Моноблок займає у рази менше місця, привабливо виглядає, але мистецтво вимагає жертв. Якщо стаціонарний ПК можна оновлювати, як заманеться, залишаючи лише корпус системного блоку, то моноблок сильно поступається у можливості апгрейду.


  • Моноблок і ПК потрібно періодично обслуговувати. Ваш комп’ютер шумить через те, що забита система охолодження,що не тільки призводить до дискомфорту у роботі, такого як надмірний шум вентиляторів та температура корпусу, а і до скорочення терміну експлуатації електроніки, що працює за підвищених температур. Сезонна чистка від пилу або профілактика комп’ютера є необхідними, це продовжить термін служби електроніки та підвищить комфорт від користування нею.
  • Будь-який комп’ютер піддається модернізації. Якщо Ваш комп’ютер повільно працює, якщо робота пристрою вас не задовольняє навіть після базового обслуговування, а придбання нового поки у плани не входить, варто оцінити переваги модернізації комп’ютера . Збільшення об’єму оперативної пам’яті як моноблоку, так і стаціонарного ПК, завжди позитивно відобразиться на роботі. Тож додати оперативну пам’ять будь-якому ПК буде не зайвим. А встановлення додаткового SSD під операційну систему підвищить швидкість завантаження у кілька разів.
  • Якщо ваша робоча станція виконує вузькоспеціалізовані задачі на кшталт 3D моделювання чи розрахунки у ANSYS/Mathlab, ми допоможемо підібрати оптимальні запчастини та аксесуари для продуктивної надійної роботи.

Сервісний центр PixelLab проводить будь-який ремонт та обслуговування комп’ютерної техніки. Від заміни вентилятора та модульного ремонту до електронного ремонту материнської плати, відеокарти та блоку живлення.

Задати питання
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено