Ремонт комп’ютерa | PixelLab
Ремонт комп’ютерa | PixelLab
Ремонт комп’ютерa | PixelLab

Ремонт моноблоків та ПК

Стаціонарний персональний комп’ютер залишається запитаним незважаючи на появу портативних і компактних послідовників. Переваги стаціонарного ПК — це висока продуктивність та зручність роботи за менші кошти, легке обслуговування та модернізація. Ергономічні ПК-моноблоки стали компромісом мобільності та зручності, через що пожертвували простотою масштабування та технічного обслуговування.

Основні причини поломки ПК

Попри високу надійність, з часом користувач стикається з падінням продуктивності роботи комп’ютера, частими збоями чи несправностями. Причиною може бути недбалість користувача, поломка комплектуючих, моральне та фізичне старіння електроніки.

Виділяють дві основні групи несправностей комп’ютерної техніки:


  • програмні — робота операційної системи та програмного забезпечення;
  • апаратні — функціонування комплектуючих.

Програмні поломки проявляються в некоректній роботі додатків, операційної системи та іншого програмного забезпечення: повільна дія, відмова завантаження, зависання та поява помилок. Причиною може стати не тільки дія шкідливого вірусного програмного забезпечення, а і несумісна робота компонентів ПО вашого ПК.

Апаратні поломки пов’язані з виходом з ладу комплектуючих. Комп’ютер не вмикається, раптово перезавантажується та вимикається, монітор нічого не відображає чи видає синій екран, відсутній звук та інше. Це можуть спричинити стрибки напруги, некоректне виключення, несвоєчасне обслуговування, механічні пошкодження чи виробничий дефект деталей.

Збої в роботі операційної системи призводять навіть до несправностей комплектуючих. Через міцний зв’язок апаратної та програмної частин у складній системі ПК встановлення істинної причини поломки потребує кваліфікації та спеціального обладнання.
Спеціалісти сервісного центру PixelLab безпомилково знаходять елемент системи, що потребує ремонту чи заміни. Якісна діагностика та терміновий ремонт у нашому сервісному центрі — це найкоротший і вигідний за ціною шлях до відновлення роботи комп’ютера.

Задати питання

Ціни на ремонт комп’ютерів

Вартість ремонту

Тип ремонту Моноблок, грн ПК, грн

Чистка від пилу

500-700 300

Відновлення BIOS /UEFI

700-950 400-500

Відновлення завантаження

300 300

Ремонт блоку живлення

700-1500 450-800

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт комп’ютерa | PixelLab
Ремонт комп’ютерa | PixelLab
Ремонт комп’ютерa | PixelLab

Важливість своєчасного обслуговування моноблоків та ПК

Попередити появу несправностей допоможе періодична профілактика:


  • очищення від пилу та бруду;
  • прочистка контактів;
  • видалення та нанесення термопасти.

Механічну чистку треба проводити з особливою обережністю, аби не зашкодити чутливій електроніці.

Очищення від пилу — це не тільки санітарна норма, а попередження поломок комп’ютера. Магнітне поле під час роботи ПК притягує пил, а вентилятор затягує його у середину. Запилена система охолодження призводить до перегріву комплектуючих: процесору, відеокарти, блоку живлення, чіпсету. Як результат, уповільнюється робота процесора, а інші пристрої виходять з ладу. Пил, що осідає, може навіть спричинити коротке замикання.

Якщо ваш ПК став дуже гучно працювати, сам вимикається, гріється та повільно працює, це сигналізує про необхідність чистки. Не доводьте свій пристрій до критичного стану. Недорога послуга сервісного центру PixelLab попередить заміну дорогих комплектуючих.

Кардинальне поліпшення роботи стаціонарного ПК чи моноблоку здійснить модернізації. Спеціалісти PixelLab допоможуть провести необхідні вдосконалення, що поліпшать дієздатність вашого пристрою та стануть вигідною альтернативою придбанню нового. Замовити ремонт будь-якої складності та обслуговування комп’ютерної техніки можна в сервісному центрі PixelLab. Це доступно як жителям Києва, так і інших міст України.

Задати питання

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено