Microsoft Surface Pro 6 | PixelLab

Microsoft Surface Pro 6

Ремонт Microsoft Surface Pro 6


При проведенні більше ніж 1 ремонту над одним планшетом, наприклад "заміна дисплею та батареї" ми надаємо знижку в розімірі 1300-1800грн

Ціни на ремонту Surface Pro 6

Вартість ремонту Surface Pro 6

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Відгуки

Відгуки клієнтів

Microsoft Surface Pro 6

Оцінка: 5 Відгуки: 1
Microsoft Surface Pro 6
(5)

Ремент дисплею

Перестав працювати тачскрін у деяких місцях, у сервісному центрі зняли мій дисплей, підключили новий і все запрацювало, замінили за 1 день, запчастини були в наявності. Планшет як новий, єдиний сервіс який погодився ремонтувати і так швидко!

Відгук

Залиште відгук

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено