Ремонт Microsoft Surface Pro 5 2017 | PixelLab

Ремонт Microsoft Surface Pro 5 2017

Ремонт Microsoft Surface Pro 5 1796
Заміна SSD диску (планшет не бачить або не форматує диск)


При проведенні більше ніж 1 ремонту над одним планшетом, наприклад "заміна дисплею та батареї" ми надаємо знижку в розімірі 1300-1800грн

Ціни на ремонту Surface Pro 5

Вартість ремонту Surface Pro 5

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Відгуки

Відгуки клієнтів

Ремонт Microsoft Surface Pro 5 2017

Оцінка: 5 Відгуки: 2
Ремонт Microsoft Surface Pro 5 2017
(5)

Заміна гнізда зарядки

Перестав заряджатись мій Surface Pro 5, здав його у PixelLab, так як запевнили що знають усі несправності. Виявилось все доволі просто, потрапила волога у гніздо зарядки, але щоб його тут замінити, потрібно розібрати планшет. Зробили все за 1 день

Ремонт Microsoft Surface Pro 5 2017
(5)

Замена SSD диска

Заменили SSD диск на Pro 5 за 2 дня, в других сервисах даже не знали какой тип диска установлен в этой модели. Могут увеличить обьем с 256 до 512. Дали гарантию на диск и на то что не раздавят дисплей при демонтаже.

Відгук

Залиште відгук

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено