Ремонт Surface Pro 3 Модель 1631 | PixelLab

Ремонт Surface Pro 3 Модель 1631

Особливості ремонту планшетів Surface 

У першу чергу уся лінійка Microsoft Surface розбирається через дисплей, тобто будь який апаратний ремонт чи модернізація планшету вимагає демонтажу дисплею. 

Якщо згадати досвід команди iFixit у 2014 році, в НИХ не вийшло розібрати сьорфейз про 3, внаслідок цього планшет отримав оцінку 1 по ремонтопридатності.

Як завжди - основні складнощі виникають через міцний двосторонній скотч на який приклеєно дисплейний модуль. Однак, зважаючи на наш досвід розбору планшетів Microsoft, починаючи з Surface RT який складніший в два рази, дана модель не представляє надзвичаних ризикиів, тому 

сервісний центр піксельлаб гарантує неушкодження тачскріну при демонтажі дисплейного модуля

Крім випадків коли на тачскріні є глибокі подряпини, сколи чи тріщини або дисплейний модуль вигнутий внаслідок роздутої акумуляторної батареї.

Однак, не зважаючи за деякі перестороги, наша статистика свідчить про вкрай нечасті ушкодження навіть на дисплеях зі сколами чи подряпинами.Ціни на ремонту Ремонт Surface Pro 3 1631

Вартість ремонту Ремонт Surface Pro 3 1631

Тип ремонту High copy, грн Original, грн

Заміна дисплейного модуля

5200

Замена акумуляторної батареї

3100

Заміна гнізда зарядки

Перепрошивка / Відновлення

Чистка після води

від 1500 до 2500

Заміна мікрофону

Заміна динаміка

Ремонт / заміна кнопок

Ремонт Wi-Fi

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Що ламається у Microsoft Surface Pro 3?

Планшет 2014 року і на сьогодні більшості планшетів вже 4-5 років, тому в першу чергу відпрацьовує ресурс акумуляторна батарея. Особливістю є те, що зазвичай планшети, батареї яких відпрацювали свій ресурс починають здуватись, дисплей випирає, а інколи навіть лопає.

Тому важливо звертатись у сервісний центр при перших натяках на здуття дисплею, інакше може ушкодитись дисплейний модуль, що значно збільшить варість ремонту.

На другому місці - гніздо зарядки. Попри магнітну конструкцію роз'єму, інколи в них потрапляють сторонні предмети та ушкоджують контакти. Для заміни гнізда зарядки планшета Surface потрібно зняти дисплей і це ускладнюючий фактор ремонту, який визначає вартість.

Може знадобитись і відновлення операційної системи на планшеті, зазвичай це страндартна процедура, так як на планшеті є можливість відновити ОС з передствстановленого образу, відновлення зводиться до початкогового налаштування. 

Однак якщо Windows на планшеті не завантажується, це може свідчити про несправність жорсткого диску SSD. Для тестування такої несправності потрібно звернутись до сервісного центру. При підтвердженні виходу з ладу ссд диску, потрібно його замінити та перевстановити ОС. Якщо все ж таке вже сталось, разом з заміною SSD диску, можна і збільшити об'єм пам'яті.


Заявка на ремонт

Відгуки

Відгуки клієнтів

Ремонт Surface Pro 3 Модель 1631

Оцінка: 5 Відгуки: 1
Ремонт Surface Pro 3 Модель 1631
(5)

Кулер Surface Pro3 загудел

Проблему ребята разъяснили и произвели замену качественно, быстро и с гарантией. Буду рекомендовать!

Відгук

Залиште відгук

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено