Ремонт Surface Pro 1514 | PixelLab

Ремонт Surface Pro 1514

Microsoft Surface Pro, яка ж модель?


Компанія Майкрсофт почала виготовляти лінійку планшетів Surface PRO у 2013 році, коли слідом за Surface RT, виходить повноцінна модель на процесорі Intel Core i5 3317U з індексом Surface Pro 1534.


Не зважаючи на солідний вік моделі, вони досі виконують свої задачі, надійно працюють, та обслуговуються у сервісному центрі Піксельлаб.


За останній рік ми виконували такі ремонти Сьорфейз Про:
 • Заміна дисплею
 • Заміна акумуляторної батареї
 • Заміна гнізда зарядки
 • Заміна SSD диску, зі збільшенням об'єму


 • Ціни на ремонту Surface Pro

  Вартість ремонту Surface Pro

  Наші переваги

  Переваги ремонту у PixelLab

  Комунікація

  Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

  Терміни

  Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

  Обладнання та стандарти

  Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

  Розташування

  Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

  Surface Pro

  Surface Pro
  Заявка на ремонт

  Відгук

  Залиште відгук

  Залиште повідомлення

  Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

  Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
  Дякую ! Ваш електронний лист доставлено