Ремонт Surface Book 2 | PixelLab

Ремонт Surface Book 2

Наш сервісний центр має досвід ремонту даної моделі.

Пристрій, що захоплює своїми параметрами та інженерними рішеннями в такому тонкому корпусі. Чого вартий тільки один механізм фіксації дисплею на клавіатурі. По праву, незвичний девайс сьорфейс бук 2, не є виключенням у питаннях ремонту та обслуговуванні. У першу чергу, великий габарит та тонкий корпус моделі на 15 дюймів робить уразливим дисплей. З якими ж поломками потрапляли Surface Book-и у сервісний центр PixelLab станом на травень 2019:

 • Розбитий дисплей
 • Surface Book не заряджається – у гніздо потрапила волога і тут були ушкоджені контакти
 • Ремонт механізму фіксації дисплею, виконали заміну замків так як рідні періодично клинили

  Так, на розбитих пристроях тачскрін працював, то клієнт не отримував значного дискомфорту від очікування поставки дисплею, так як заміна проходила тільки по надходженню замовлених запчастин і виконується за 1 робочий день. От з гніздом зарядки вийшло складніше, запчастини очікували близько двох тижнів. А для заміни механізму довелось викуповувати донора у США, щоб він став джерелом запчастин. Щоб клієнт не турбувався про те що запчастини були зняті з іншого пристрою надали гарантію 180 днів. Але весь ремонт зайняв 1 + 2 робочі дні сумарно, діагностика та ремонт після надходження запчастин.

  При проведенні більше ніж 1 ремонту над одним планшетом, наприклад "заміна дисплею та батареї" ми надаємо знижку в розімірі 1500-2000грн

 • Ціни на ремонту Surface Book 2

  Вартість ремонту Surface Book 2

  Наші переваги

  Переваги ремонту у PixelLab

  Комунікація

  Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

  Терміни

  Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

  Обладнання та стандарти

  Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

  Розташування

  Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

  Surface Book 2

  Маємо досвід розбору Surface Book 2 без жодних ушкоджень матриці, для заміни акумуляторної батареї та дисплейного модуля.
  Заявка на ремонт

  Відгуки

  Відгуки клієнтів

  Ремонт Surface Book 2

  Оцінка: 5 Відгуки: 1
  Ремонт Surface Book 2
  (5)

  Ремонт Surface book 2. Замена вентилятора

  Под нагрузкой начал сильно шуметь вентилятор, ребята дали гарантию что дисплей снимут без проблем, когда приехала запчасть, заменили за 2 дня, рекомендую

  Відгук

  Залиште відгук

  Залиште повідомлення

  Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

  Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
  Дякую ! Ваш електронний лист доставлено