Ремонт плвншету з гарантією

Ремонт планшетів у сервісному центрі PixelLab

Планшет сьогодні - це або засіб проводження дозвілля, або робочий інструмент. В обох випадках, якщо з ним станеться якась неприємність, залишатись без девайсу на довго аж ніяк не хочеться.

Якщо Ваш планшет розбився, перестав заряджатись або виникла будь-яка інша несправність, сервісний центр PIxelLab підбере найкращий варіант як у випадку модульної заміни, так і складного компонентного ремонту електроніки.

Інженери сервісного центру кваліфіковані та мають усе потрібне обладнання для проведення будь-якого ремонту. Наші спеціалісти можуть якісно виконати розбір планшету, незалежно від складності процедури.

Задати питання
Ціни на ремонт планшетів

Вартість ремонту

Тип ремонту Ціна, грн

Ціни на ремонт

Виберіть свою модель

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Послуги

Ремонт планшетів від PixelLab

Популярні несправності планшетів, з якими швидко впорається СЦ PixelLab:


  • Розбився тачскрін або дисплей – планшет впав, його придавили у сумці, на нього могли навіть наступити;
  • Планшет перестав заряджатись або заряджається лише в якомусь дивному положенні штекера;
  • Планшет дуже швидко розряджається, нагрівається під час зарядки, є підозра на здуту батарею;
  • Помилки у роботі операційної системи. Надокучлива реклама, зависання;
  • Планшет став «кірпічом» після невдалої прошивки чи оновлення ПЗ.

Ми рекомендуємо не користуватись послугами неперевірених сервісних центрів, чиї наробітки нічим крім слів не підкріплені. Неякісні запчастини та некваліфіковане втручання лише ускладнить відновлення пристрою у подальшому.

Задати питання
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено