Ремонт планшету | PixelLab
Ремонт планшету | PixelLab
Ремонт планшету | PixelLab

Ремонт планшетів

Планшетний комп’ютер — це популярний супутник у сучасному мобільному житті. Цей гаджет — зручний інструмент для роботи, кмітливий помічник у навчанні та розвага на дозвіллі. Ідеальний пристрій для перегляду веб-сторінок та фотографій, що довго тримає заряд батареї. Як будь-який розумний та ще і мобільний пристрій, планшет має багато способів, як зламатись. Але в сервісному центрі PixelLab знають оптимальні способи, як відремонтувати.

Стандартні несправності планшетів

Спеціалісти сервісного центру PixelLab найчастіше рятують планшети від таких поломок та пошкоджень:


  • розбитий сенсорний екран чи дисплей, пошкоджений корпус;
  • тачскрін не працює;
  • не вмикається;
  • не заряджається чи швидко розряджається;
  • потрапила рідина під корпус;
  • немає зображення;
  • проблеми зі звуком (динамік, мікрофон, аудіозапис);
  • повільно думає, зависає та перезавантажується;
  • запала механічна кнопка живлення чи налаштування гучності;
  • не працює Wi-Fi, не ловить чи погано ловить мережу.

Головне правило після контакту пристрою з рідиною — відразу вийняти акумулятор і просушити. Залишки води повільно продовжують свою корозійну дію. Часто рідина, що колись потрапила у планшет, може стати одною з невідомих причин поломки в майбутньому.
Можливо, все обійдеться, а сам планшет буде працювати без збоїв, але ми рекомендуємо поквапитись і відразу віднести планшет до сервісного центру. Капітальне просушування і чистка допоможуть уникнути зайвих витрат на ремонт. Як показує досвід, спроби відремонтувати самотужки чи користування некваліфікованим сервісом призводить до зайвих витрат чи фатальних помилок для пристрою.

Задати питання

Ціни на ремонт планшетів

Вартість ремонту

Тип ремонту Ціна, грн

Заміна скла на планшеті

тільки сенсор

від 450 до 700

Заміна екрану на планшеті

LCD матриця

від 450 до 800

Діагностика планшета

Без розбору і з розбором

150/250

Заміна гнізда зарядки

погано заряджається чи виломане

450-600

Заміна акумулятора

без вартості АКБ

300-550

Перепрошивка

якщо тупить або не завантажється зовсім

150/450

Ціни на ремонт

Виберіть свою модель

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт планшету | PixelLab
Ремонт планшету | PixelLab
Ремонт планшету | PixelLab

Послуги

Чому планшети ремонтують в сервісному центрі PixelLab?

Не варто терпіти незручності, спричинені порушеннями в роботі планшету. Спеціалісти сервісного центру PixelLab допоможуть відновити роботу пристрою в найкоротший термін. Навіть при складних випадках ремонту ви отримаєте ваш планшет через два дні

Якісне новітнє обладнання та оновлена інструментальна база в руках спеціалістів сервісу повертає до повноцінного життя будь-який пристрій. Теоретична база та накопичений досвід створили умови для викладацької практики в рамках проекту «Курси пайки PixelLab».

Попередня безкоштовна консультація допомагає визначити вартість ремонту та його доцільність. Особливо це актуально при поломці одноразових пристроїв невідомих брендів. Якщо вам незручно під’їхати в сервісний центр, ми проконсультуємо по телефону чи відповімо на ваше письмове повідомлення.

Підбираємо спосіб діагностики та ремонту в першу чергу найбільш оптимальний за ціною, а не просто зручний для нас. Рекомендуємо обережно поводитись з екраном, а також не випробуйте його на міцність — це сама коштовна деталь і найчастіша поломка планшету. Чим більше діагональ, тим більше коштує. Ремонт екрану може скласти до половини ціни планшету.

Ми впевнені в якості проведеної роботи, тому надаємо справжню гарантію. Якщо несправність без провини користувача з’явиться знову, протягом гарантійного терміну ми відремонтуємо планшет безкоштовно.

Недорого та терміново ремонтуємо планшети не тільки для жителів Києва. Замовити ремонт пристрою можна з будь-якого куточка України. Достатньо отримати попередню консультацію та відправити планшет службою доставки.

Задати питання

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено