Ремонт ноутбуків Samsung | PixelLab

Ремонт ноутбуків Samsung

Samsung позиціонується як один із небагатьох брендів, які виробляють ноутбуки та інші пристрої на власних потужностях. Доля саме ноутбуків цього бренду на сучасному ринку є відносно невеликої, і кілька років тому представники компанії навіть анонсували закриття виробництва, але в 2017 році презентували інноваційні пристрої. Ноутбуки Samsung відрізняються якістю та приємним дизайном, а вірогідність їх несправностей доволі низька. Але через нормальне зношення деталей та неналежне ставлення до техніки можуть виникнути проблеми.

Ноутбуки Samsung: найбільш поширені несправності


Фахівці сервісних центрів наголошують на найбільш частотних причинах, через які доводилося віддавати в ремонт техніку цього бренда:
 • перегрівання системи охолодження — несправність виникає через забруднення пилом або механічне ушкодження вентилятора;
 • розбитий корпус — причиною є падіння або інші механічні ушкодження, часто в такій ситуації страждає не тільки зовнішня оболонка, але й начинка техніки;
 • розбита матриця — така проблема може виникнути через сильний удар, падіння, пролиття на ноутбук рідини, наближення до монітору магнітів та биття окремих пікселей;
 • неробоча підсвітка — несправність найчастіше виникає через вихід із ладу інвертора або лампи підсвітки.
  У більшості випадків проблему можна вирішити швидкою заміною необхідних деталей. Але навіть при нескладному ремонті важливо віддавати ноутбук у перевірений сервісний центр — це збільшує вірогідність того, що ваша техніка буде ще довго вам служити.
  У випадку з ноутбуками Самсунг до вибору спеціалістів, які проводять ремонт, треба поставитися особливо уважно, адже через те, що виробник має власні потужності, більшість деталей є оригінальними та знайти заміну можна лише за кордоном. У сервісних центрах, які займаються ремонтом техніки саме цієї марки, налагоджений зв’язок із постачальниками необхідних деталей.
 • Ціни на ремонту Samsung

  Вартість ремонту Samsung

  Тип ремонту Вiд, грн До, грн

  Заміна клавіатури

  480 850

  Ремонт корпусу

  450 700

  Заміна дисплея 15.6 (1366*768 LED)

  1850

  Заміна матриці 14.0"

  1100 1800

  Заміна гнізда зарядки

  450 650

  Заміна гнізда (USB, HDMI, навушників та ін.)

  450 600

  Заміна жорсткого диску 500Гб

  1900

  Заміна зарядного пристрою 65Вт

  540

  Заміна кулера

  450 750

  Заміна шлейфа дисплея

  500 850

  Перепрошивка /Відновлення BIOS

  500 900

  Ремонт петель дисплея

  450

  Ремонт контролера живлення

  500 700

  Заміна системи охолодження

  600 1200

  Заміна Wi-Fi модуля

  350 500

  Заміна відеокарти (Гарантія 1 рік)

  900 1500

  Наші переваги

  Переваги ремонту у PixelLab

  Комунікація

  Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

  Терміни

  Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

  Обладнання та стандарти

  Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

  Розташування

  Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

  PixelLab: найкращий сервіс для ноутбуків Samsung

  Якщо у вас виникла потреба в ремонті ноутбуку Самсунг, найкращим рішенням буде звернутися до сервісного центру PixelLab. Наша компанія займається ремонтом електроніки вже сьомий рік та готова запропонувати безліч переваг для власників ноутбуків:
 • діагностика на сучасному обладнанні світового рівня;
 • терміновий ремонт — навіть у тому випадку, якщо у вас складна несправність, наші спеціалісти впораються із завданням максимум за два робочі дні;
 • фахівці з найвищим рівнем професіоналізму — представники нашого сервісного центру постійно вдосконалюють свої навички та бездоганно знаються не лише на практиці ремонту електроніки, але й на теоретичних моментах;
 • зручне розлаштування — офіс нашою компанії знаходиться у п’яти хвилинах пішки від станції метро «Політех»;
 • комфортна доставка — швидко доставити вашу техніку також допоможе наша власна служба велодоставки по Києву, а по всій Україні ви можете скористатися для співпраці з нашим сервісним центром доставкою поштою;
 • визначеність із ціновою політикою — представники сервісного центру оголосять точну ціну до того, як розпочнуть ремонт (часто в інших центрах ви можете почути, що ціну назвуть лише після ремонту, а діагностика є платною, але ми виключаємо такі випадки).

  Обслуговування в сервісному центрі PixelLab — це гарантія якості, швидкості та надійності. Якщо ви бажаєте відремонтувати ноутбук недорого, але професійно, вам просто треба замовити наші послуги. Долучайтесь до багатьох задоволених клієнтів PixelLab!
 • Заявка на ремонт

  Відгук

  Залиште відгук

  Залиште повідомлення

  Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

  Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
  Дякую ! Ваш електронний лист доставлено