Ремонт ноутбуків Samsung | PixelLab

Ремонт ноутбуків Samsung

Samsung позиціонується як один із небагатьох брендів, які виробляють ноутбуки та інші пристрої на власних потужностях. Доля саме ноутбуків цього бренду на сучасному ринку є відносно невеликої, і кілька років тому представники компанії навіть анонсували закриття виробництва, але в 2017 році презентували інноваційні пристрої. Ноутбуки Samsung відрізняються якістю та приємним дизайном, а вірогідність їх несправностей доволі низька. Але через нормальне зношення деталей та неналежне ставлення до техніки можуть виникнути проблеми.

Ноутбуки Samsung: найбільш поширені несправності


Фахівці сервісних центрів наголошують на найбільш частотних причинах, через які доводилося віддавати в ремонт техніку цього бренда:
 • перегрівання системи охолодження — несправність виникає через забруднення пилом або механічне ушкодження вентилятора;
 • розбитий корпус — причиною є падіння або інші механічні ушкодження, часто в такій ситуації страждає не тільки зовнішня оболонка, але й начинка техніки;
 • розбита матриця — така проблема може виникнути через сильний удар, падіння, пролиття на ноутбук рідини, наближення до монітору магнітів та биття окремих пікселей;
 • неробоча підсвітка — несправність найчастіше виникає через вихід із ладу інвертора або лампи підсвітки.
  У більшості випадків проблему можна вирішити швидкою заміною необхідних деталей. Але навіть при нескладному ремонті важливо віддавати ноутбук у перевірений сервісний центр — це збільшує вірогідність того, що ваша техніка буде ще довго вам служити.
  У випадку з ноутбуками Самсунг до вибору спеціалістів, які проводять ремонт, треба поставитися особливо уважно, адже через те, що виробник має власні потужності, більшість деталей є оригінальними та знайти заміну можна лише за кордоном. У сервісних центрах, які займаються ремонтом техніки саме цієї марки, налагоджений зв’язок із постачальниками необхідних деталей.
 • Ціни на ремонту Samsung

  Вартість ремонту Samsung

  Наші переваги

  Переваги ремонту у PixelLab

  Комунікація

  Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

  Терміни

  Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

  Обладнання та стандарти

  Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

  Розташування

  Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

  PixelLab: найкращий сервіс для ноутбуків Samsung

  Якщо у вас виникла потреба в ремонті ноутбуку Самсунг, найкращим рішенням буде звернутися до сервісного центру PixelLab. Наша компанія займається ремонтом електроніки вже сьомий рік та готова запропонувати безліч переваг для власників ноутбуків:
 • діагностика на сучасному обладнанні світового рівня;
 • терміновий ремонт — навіть у тому випадку, якщо у вас складна несправність, наші спеціалісти впораються із завданням максимум за два робочі дні;
 • фахівці з найвищим рівнем професіоналізму — представники нашого сервісного центру постійно вдосконалюють свої навички та бездоганно знаються не лише на практиці ремонту електроніки, але й на теоретичних моментах;
 • зручне розлаштування — офіс нашою компанії знаходиться у п’яти хвилинах пішки від станції метро «Політех»;
 • комфортна доставка — швидко доставити вашу техніку також допоможе наша власна служба велодоставки по Києву, а по всій Україні ви можете скористатися для співпраці з нашим сервісним центром доставкою поштою;
 • визначеність із ціновою політикою — представники сервісного центру оголосять точну ціну до того, як розпочнуть ремонт (часто в інших центрах ви можете почути, що ціну назвуть лише після ремонту, а діагностика є платною, але ми виключаємо такі випадки).

  Обслуговування в сервісному центрі PixelLab — це гарантія якості, швидкості та надійності. Якщо ви бажаєте відремонтувати ноутбук недорого, але професійно, вам просто треба замовити наші послуги. Долучайтесь до багатьох задоволених клієнтів PixelLab!
 • Заявка на ремонт

  Відгук

  Залиште відгук

  Залиште повідомлення

  Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

  Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
  Дякую ! Ваш електронний лист доставлено