Ремонт ноутбуків Razer | PixelLab

Ремонт ноутбуків Razer

Ремонт ноутбуків Razer з гарантією

Одні з піонерів аксесуарів для геймерів. Хто, як не компанія Razer, може створити ідеальний ноутбук для геймера? А що таке сучасний гейм-ноутбук? Це продуктивність майже стаціонарного ПК у 15.6” – 17.3” корпусі, який все ж можна без величезних зусиль носити з собою. Потужна система охолодження, зручна клавіатура та якісний дисплей.


Однак ноутбуки Razer популярні не лише серед фанатів ігор. Висока продуктивність привела їх у руки дизайнерів та архітекторів, яким часто потрібні значні обрахункові ресурси, наприклад для роботи у 3ds Max.

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Відгук

Залиште відгук

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено