Ремонт ноутбуків SONY VAIO (JIP VAIO) | PixelLab

Ремонт ноутбуків SONY VAIO (JIP VAIO)

Протягом тривалого часу ноутбуки SONY були еталоном якості та лаконічного і стильного дизайну. Інноваційні технології, зносостійкість та оригінальні рішення в розробці справді вражали більшість користувачів. У 2014 році у бренда змінився власник на компанію JIP, після чого були запропоновані нові моделі з назвою VAIO.
Причини, через які доводиться нести ноутбук SONY VAIO до сервісного центру, здебільшого пов’язані із природніми факторами (коли електроніка працює дуже довго в посиленому режимі) та механічними ушкодженнями.

Топ-5 найпопулярніших несправностей ноутбуків SONY VAIO


Відрізняють такі найбільш поширені несправності:
 • поломка роз’єму живлення — до цього може призвести часте та інтенсивне використання роз’єму, а також удар або невдале падіння ноутбуку;
 • несправності, пов’язані із залиттям пристрою рідиною, — недбале ставлення до ноутбуку може призвести до незворотніх процесів, тому у випадку пролиття кави, води чи іншої рідини треба терміново вимкнути ноутбук, поставити його у відкритому положенні клавіатурою вниз, щоб рідина витекла, після чого направитися до сервісного центру (тут материнську плату відмиють спеціальними хімічними засобами, відновлять спричинені корозією несправності, а також замінять клавіатуру);
 • поломка відеочипа — найпопулярніша причина несправності пов’язана із перегріванням та охолодженням; пошкодження матриці — причина в більшості випадків ховається в механічному впливі, для вирішення проблеми необхідно замінити матрицю;
 • вихід із ладу системи охолодження — потрапляння пилу та фізичне зношення призводять до перегрівання та занадто гучної роботи пристрою (цікаво, що виробники SONY VAIO виготовили кулери із розрахунком на 3-5 років безперебійної роботи системи охолодження). Варто враховувати, що представники бренду ведуть доволі закриту політику, через що можуть виникнути складнощі із пошуком оригінальних деталей. Це одна з причин, через яку варто довіряти ремонт ноутбука лише перевіреним сервісним центрам.
 • Ціни на ремонту SONY VAIO (JIP VAIO)

  Вартість ремонту SONY VAIO (JIP VAIO)

  Наші переваги

  Переваги ремонту у PixelLab

  Комунікація

  Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

  Терміни

  Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

  Обладнання та стандарти

  Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

  Розташування

  Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

  Чому варто довірити ремонт ноутбука сервісному центру PixelLab?

  У питаннях обслуговування електроніки не може бути компромісів, адже від засобу вирішення проблеми буде залежати, як довго буде в майбутньому працювати ваш ноутбук. Ми рекомендуємо вам звернутися для ремонту ноутбуків SONY VAIO саме до сервісного центру PixelLab. Ми знаємо, наскільки часто вам доводилося чути від ремонтників, що ціну ремонту буде оголошено після виконання замовлення, а діагностика є платною. Ми хочемо змінити ваше уявлення про якість та прозорість послуг, тому ви дізнаєтеся, скільки коштуватиме ваш ремонт, до того, як ми його розпочнемо.
  Ми пропонуємо кожному клієнту такі переваги:
 • терміновий ремонт — навіть якщо вам необхідно виправити дуже складну несправність, наші фахівці впораються за два робочих дні;
 • велодоставка по Києву — наші кур’єри доставлять ваші відремонтовані пристрої в будь-яку точку столиці;
 • зручне розташування офісу — наш сервісний центр знаходиться у п’яти хвилинах пішки від станції метро «Політех», тому ви зможете швидко до нас дістатися;
 • інноваційне обладнання та найвищі стандарти обслуговування;
 • можливість доставки поштою по всій Україні.
  Замовити послуги в сервісному центрі PixelLab — це означає отримати можливість відремонтувати ноутбук недорого, швидко та якісно. Довіряйте свою електроніку нашим професіоналам!
 • Заявка на ремонт

  Відгук

  Залиште відгук

  Залиште повідомлення

  Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

  Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
  Дякую ! Ваш електронний лист доставлено