Ремонт ноутбуків Razer | PixelLab

Ремонт ноутбуків Razer

Одні з піонерів аксесуарів для геймерів. Хто, як не компанія Razer, може створити ідеальний ноутбук для геймера? А що таке сучасний гейм-ноутбук? Це продуктивність майже стаціонарного ПК у 15.6” – 17.3” корпусі, який все ж можна без величезних зусиль носити з собою. Потужна система охолодження, зручна клавіатура та якісний дисплей.


Однак ноутбуки Razer популярні не лише серед фанатів ігор. Висока продуктивність привела їх у руки дизайнерів та архітекторів, яким часто потрібні значні обрахункові ресурси, наприклад для роботи у 3ds Max.

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Відгуки

Відгуки клієнтів

Ремонт ноутбуків Razer

Оцінка: 5 Відгуки: 1
Ремонт ноутбуків Razer
(5)

Замена вентилятора

Начал тарахтеть венлитятор видеокарты и она начала перегреветься, ноутбук выключался в играх, вентилятор заменили и почистили всю систему охлаждения, тепер играть намного приятней. Спасибо Пикселлабу за качество и оперативность!

Відгук

Залиште відгук

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено