Ремонт ноутбуків LG | PixelLab

Ремонт ноутбуків LG

Більшість моделей ноутбуків LG має унікальні деталі, що може ускладнити та подовжити ремонт. Аби замінити певні елементи, представникам сервісних центрів доводиться звертатися безпосередньо до закордонних постачальників. Саме тому важливо знайти компанію, у якої налагоджені зв’язки із закордонними виробниками деталей для ноутбуків LG.

Ремонт ноутбуків LG: найбільш розповсюджені випадки


Серед найбільш популярних несправностей, через які власникам портативних комп’ютерів LG доводиться звертатися до сервісного центру, варто відокремити наступні:
 • розбита матриця — причина такої поломки може ховатися в сильному ударі, падінні пристрою, притисканні до монітора магніту або битті пікселів;
 • зламана материнська плата — це серце будь-якого ноутбука може зламатися через неякісне живлення, перегрівання окремих ділянок, але найчастіше материнська плата виходить із ладу через неналежне ставлення користувачів;
 • неробоча відеокарта — причина може ховатися в неправильній установці драйверів та порушенні взаємодії між окремими модулями;
 • зламана клавіатура — одна з найбільш популярних несправностей, які виникають з вини користувача (падіння, сильний удар або пролита рідина).
  Також власникам ноутбуків LG відносно часто доводиться звертатися до ремонтників через проблеми з підзарядкою. Причин може бути декілька. Несправність може виникнути через декілька років з причини нормального виходу із ладу батареї, а також може статися механічне пошкодження блоку живлення або може бути зламаним роз’єм. Так чи інакше, точно визначити причину можна лише під час діагностики, яку проведуть професіонали.
 • Наші переваги

  Переваги ремонту у PixelLab

  Комунікація

  Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

  Терміни

  Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

  Обладнання та стандарти

  Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

  Розташування

  Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

  Сервісний центр PixelLab: найкраще місце для обслуговування ноутбуків LG

  Складнощі з ремонтом ноутбуків бренду LG можуть виникнути через нестачу оригінальних деталей або недостатньо високий рівень кваліфікації представників сервісних центрів. Аби виключити ці ситуації, варто звернутися за послугами саме до PixelLab. Дуже часто в центрах ви можете почути, що точна ціна послуг буде оголошена лише після закінчення ремонту, а діагностика для виявлення несправностей є платною. Але в PixelLab поважають своїх клієнтів, тому ви обов’язково дізнаєтеся, скільки коштуватиме ремонт, до його початку. Також ми готові вам запропонувати такі переваги:
 • терміновий ремонт — представники нашою компанії знаються на своїй справі, тому навіть у випадках найскладніших несправностей ми зможемо вирішити проблему протягом двох робочих днів;
 • зручне обслуговування в Києві — наш офіс знаходиться лише в п’яти хвилинах пішки від станції метро «Політехнічний інститут», тому дістатися до нас буде дуже легко;
 • комфортний сервіс доставки — у межах столиці ми також практикуємо велодоставку, а завдяки доставці поштою ви зможете скористатися нашими послугами в будь-якому куточку України;
 • високий рівень кваліфікації наших спеціалістів — представники нашою компанії досконало володіють теорією та практикою, тому справляються з ремонтом будь-якого рівня складності.
  Замовити послуги в сервісному центрі PixelLab — це значить відремонтувати ноутбук недорого та якісно. У нашої компанії налагоджені поставки оригінальних деталей LG з інших країн, тому ви можете бути впевнені, що ремонт виконають на найвищому рівні. Довіряйте свою електроніку сервісному центру PixelLab!
 • Заявка на ремонт

  Відгук

  Залиште відгук

  Залиште повідомлення

  Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

  Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
  Дякую ! Ваш електронний лист доставлено