Ремонт ноутбуків Huawei Matebook | PixelLab

Ремонт ноутбуків Huawei Matebook

Сервісний центр PixelLab має змогу замовляти запчастини до більшості ноутбуків Huawei, зокрема до моделей що офіційно не продавались в Україні, отже не мають підтримки у офіційному сервісному центрі.


Популярні послуги:

 • Заміна дисплею Huawei Matebook X
 • Ремонт корпусу Matebook D
 • Заміна гнізда зарядки на ноутбуках Huawei

 • Нижче наведені ціни узагальнюючі, щоб дізнатись вартість ремонту конкретної моделі подайте заявку або за телефоном. При виконанні компслексних ремонтів надаються знижки.

  Ціни на ремонту Huawei Matebook

  Вартість ремонту Huawei Matebook

  Наші переваги

  Переваги ремонту у PixelLab

  Комунікація

  Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

  Терміни

  Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

  Обладнання та стандарти

  Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

  Розташування

  Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

  Ремонт ноутбуків Huawei Matebook

  Заявка на ремонт

  Відгуки

  Відгуки клієнтів

  Ремонт ноутбуків Huawei Matebook

  Оцінка: 5 Відгуки: 1
  Ремонт ноутбуків Huawei Matebook
  (5)

  Заменили дисплей на MateBook X pro

  В официальном сервисе ноутбук продердали две недели и сказали что нет запчастей, а тут за две недели привезли и установили запчасти, работает как и раньше, рекомендую, приятная цена.

  Відгук

  Залиште відгук

  Залиште повідомлення

  Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

  Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
  Дякую ! Ваш електронний лист доставлено