Ноутбуки MSI: найпоширеніші несправності | PixelLab

Ноутбуки MSI: найпоширеніші несправності

Бренд MSI зосереджений на виробництві ноутбуків преміум-сегменту, які орієнтовані на геймерів та людей, яким необхідна електроніка з максимально продуктивною роботою. Був період, коли MSI намагалися випускати техніку в усіх цінових сегментах, але це негативно вплинуло на репутацію бренду. Після цього компанія вирішила зосередитися тільки на гейм-сегменті із преміум-якістю.
Преміум-якість відзначилася на начинці: продуктивне охолодження, найкраще залізо та оригінальна підсвітка однозначно гарантують ефективну багаторічну роботу та задоволення від неї. Але через неналежне виконання правил експлуатації або занадто інтенсивну роботу все ж таки можуть виникнути несправності. У списку елементів, які найбільш часто потребують ремонту, треба відокремити:
 • чипсети та відеокарти — несправність трапляється через те, що ноутбуки знаходяться в зоні ризику, бо мають велику потужність, що збільшує вірогідність перегрівання (особливо коли йдеться про більш бюджетні моделі);
 • клавіатура — прогиби, тріщини та інші несправності клавіатури виникають через механічні пошкодження;
 • корпус — як і клавіатура, корпус ламається через падіння або сильні удари;
 • матриця — потрапляння вологи, механічні пошкодження або биття пікселів призводять до такої несправності;
 • роз’єми — занадто інтенсивне або необережне користування зарядним пристроєм та інші механічні проблеми призводять до того, що роз’єми ламаються.

  Варто пам’ятати, що профілактика та систематичне сезонне обслуговування зводять до мінімуму вірогідність несправностей ноутбуків MSI, тож намагайтеся дбати про техніку завчасно.
 • Ціни на ремонту MSI

  Вартість ремонту MSI

  Наші переваги

  Переваги ремонту у PixelLab

  Комунікація

  Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

  Терміни

  Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

  Обладнання та стандарти

  Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

  Розташування

  Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

  5 причин скористатися послугами PixelLab

  Якщо вам необхідно провести діагностику, ремонт або профілактику для ноутбуків MSI, найкращим рішенням буде скористатися послугами нашого сервісного центру PixelLab. Ми пропонуємо принципово інший підхід до обслуговування електроніки.
  PixelLab — це:
 • можливість відремонтувати ноутбук недорого та якісно;
 • точна інформація про ціну ремонту — ми скажемо вам точну вартість послуг у телефонному або інтернет-режимі до початку ремонту, аби ви змогли зорієнтуватися;
 • зручна велодоставка нашими кур’єрами та комфортне розташування офісу в Києві (біля станції метро «Політехнічний інститут»);
 • терміновий ремонт (навіть найскладніші несправності ми зможемо відремонтувати протягом двох робочих днів, адже у нас є досвід ремонту не тільки ноутбуків MSI, але і багатьох інших брендів);
 • найвищий рівень професіоналізму та практичних й теоретичних знань у наших фахівців.
  Якщо ви не живете в столиці, все одно можете скористатися нашими послугами по всій Україні — ми працюємо також із доставкою поштою. Замовити ремонт у нашому сервісному центрі треба ще й тому, що ми йдемо в ногу із новітніми технологіями. Досконале обладнання світового рівня, співпраця з іноземними постачальниками оригінальних запчастин та постійне навчання наших фахівців — запорука максимально якісного ремонту електроніки. Довіряйте свою техніку в руки професіоналів, адже це єдина можливість зробити все, щоб електроніка працювала максимально довго.
 • Заявка на ремонт

  Відгук

  Залиште відгук

  Залиште повідомлення

  Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

  Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
  Дякую ! Ваш електронний лист доставлено