Ремонт ноутбуків Microsoft Surface Laptop | PixelLab

Ремонт ноутбуків Microsoft Surface Laptop

Сервісний центр PixelLab має усі запчастини та досвід ремонту Surface Laptop усіх поколінь. Якщо раптом ви не знайшли у списку свою поломку чи не знаєте точну модель свого девайсу, залишіть заявку чи наберіть нас, ми проконсультуємо та швидко розрахуємо варість ремонту вашого  Surface Laptop

Прийшов час, і виробник-гігант програмного забезпечення взявся за виготовлення електроніки.


На сьогодні лише два пристрої можна називати ноутбуками від Microsoft, це Surface Book і відповідно Surface Laptop.

Ціни на ремонту Microsoft

Вартість ремонту Microsoft

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт ноутбуків Microsoft від PixelLab

Не зважаючи на відверто маленький модельний ряд, електроніка від Microsoft прекрасно себе зарекомендувала з точки зору надійності та якості. Однак конструкція усіх пристроїв від Microsoft дуже ускладнює проведення ремонту. Але будь який ремонт можливий.
Заявка на ремонт

Відгук

Залиште відгук

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено