Ремонт ноутбуків HP (Hewlett-Packard) | PixelLab

Ремонт ноутбуків HP (Hewlett-Packard)

Envy, dv6, dv7, g-серія, EliteBook, ProBook, HP 14, HP 15, Pavillion, Spectre, OMEN X, Stream

Ноутбуки Hewlett-Packard представлені в Україні здебільшого середнім та базовим класом. Також деколи трапляється преміум-сегмент: така техніка виробляється в США. У більшості випадків ноутбук цього бренду потребує ремонту через зношення деталей, але також трапляються інші ситуації.

Ноутбуки HP: найпоширеніші причини ремонту


Окрім несправностей, які пов’язані з нормальним зношенням деталей, відрізняють несправності, причина яких у неналежному користуванні або заводському браку. Також можливі поломки, які пов’язані одразу з декількома із цих трьох причин.

В сервісному центрі найчастіше діагностують такі несправності:
 • проблеми з вентилятором (почав тарахкотіти або перестав крутитися);
 • проблеми з корпусом (тріщини, вирвані петлі);
 • несправності клавіатури;
 • проблеми з роботою операційної системи;
 • ремонт роз’ємів (для навушників, USB та HDMI);
 • заміна зарядного пристрою;
 • вихід із ладу відеокарти.

 • Також доволі часто користувачі звертаються з потребою заміни кулера, матриці, Wi-Fi-модуля або дисплея. За словами фахівців, роз’єми ноутбуків Hewlett-Packard є сильною стороною моделей, тому ушкодження трапляються не так часто. Але навіть у випадку поломки спеціалісти зможуть вирішити проблему впродовж одного робочого дня. Електронні ремонти ноутбуків цього бренду здійснюють доволі просто, адже виробники не створили перепон для різних операцій й доступ, наприклад, до мікросхеми здійснюється безпроблемно.

  Ціни на ремонту Hewlett-Packard

  Вартість ремонту Hewlett-Packard

  Наші переваги

  Переваги ремонту у PixelLab

  Комунікація

  Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

  Терміни

  Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

  Обладнання та стандарти

  Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

  Розташування

  Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

  Ремонт та діагностика ноутбуків HP: 7 причин звернутися до PixelLab

  Якщо ваш ноутбук Hewlett-Packard потребує ремонту, у вас декілька причин, щоб звернутися саме до сервісного центру PixelLab:

 • точна ціна ремонту — ви зможете визначити під час телефонної розмови або онлайн-переписки, скільки саме коштуватимуть наші послуги;
 • найкраще обладнання — обслуговування вашої техніки буде проводитися на пристроях Ersa, Hakko, Welle, Pace, які уналежнюються до обладнання зі світовим ім’ям;
 • професіоналізм співробітників — наші фахівці бездоганно володіють своїми навичками, постійно вдосконалюються та знаються не лише на практиці, але й на теоретичних засадах;
 • терміновий ремонт — навіть у найскладніших випадках ми можемо гарантувати, що ремонт займе не більше двох робочих днів;
 • економія часу — завдяки нашій власній велодоставці ви зможете отримати відремонтований ноутбук у будь-якій точці Києва;
 • зручне розташування сервісного центру — наш офіс знаходиться всього в 5 хвилинах від станції метро «Політехнічний інститут», тому знайти нас дуже просто у тому випадку, коли ви бажаєте самостійно доставити ноутбук;
 • можливість ремонту по всій країні — навіть якщо ви не живете в столиці, здійснити діагностику та ремонт саме в нашому центрі можливо завдяки доставці поштою, такі послуги можна здійснити всього за декілька днів.


 • PixelLab — це ваша можливість відремонтувати ноутбук недорого, якісно та професійно. Ми працюємо за найкращими європейськими стандартами, індивідуально ставимося до проблем кожного клієнта та допомагаємо максимально якісно здійснити ремонт. Поспішайте замовити наші послуги, аби переконатися в цьому на власному досвіді!

  Заявка на ремонт

  Відгуки

  Відгуки клієнтів

  Ремонт ноутбуків HP (Hewlett-Packard)

  Оцінка: 5 Відгуки: 1
  Ремонт ноутбуків HP (Hewlett-Packard)
  (5)

  Замена южного моста

  Не работают USB, сможете заменить мост HM67?

  Відгук

  Залиште відгук

  Залиште повідомлення

  Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

  Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
  Дякую ! Ваш електронний лист доставлено