Ремонт ноутбуків DELL | PixelLab

Ремонт ноутбуків DELL

Більшу частину часу ноутбуки бренду DELL позиціонувалися як техніка середнього та преміум-сегменту. Лише декілька років тому на ринку України та світу з’явилися моделі, які коштують недорого. Але поруч із бюджетністю почали мати місце і недоліки, через які користувачам доводиться частіше робити ремонт. Доволі часто ноутбуки Делл використовуються як техніка для роботи, яка може функціонувати майже в цілодобовому режимі. Моделі цього бренду справді мають потужний ресурс електроніки, але трапляються як механічні, так і електронні несправності.

Топ-6 розповсюджених несправностей ноутбуків DELL


Серед найпопулярніших причин, через які доводиться носити ноутбуки DELL до сервісного центру, варто відокремити наступні:
 • ноутбук не вмикається — у цьому випадку причина може бути в механічних ушкодженнях або перегріві через використання техніки в умовах підвищеної температури або забруднення механізмів пилом та брудом;
 • розбита матриця — найчастіше причина пов’язана з падінням або іншими механічними пошкодженнями; тьмяне зображення — причина може бути в програмовій частині або у виході з ладу інвертора чи лампи підсвітки;
 • поломка клавіатури — причиною можуть бути занадто сильні натиснення або падіння пристрою, у цих випадках доводиться ремонтувати клавіатуру чи проводити заміну на нову;
 • проблеми з роз’ємом живлення — якщо роз’єм хитається або відвалився, подальше використання ноутбуку заборонено, в цьому випадку треба робити терміновий ремонт (причина несправності може бути в недбайливому ставленні до техніки або в заводському браку, але друга ситуація спостерігається дуже рідко);
 • залиття пристрою рідиною — у цьому разі потрібно терміново вимкнути ноутбук, перевернути у відкритому положенні клавіатурою вниз та вимкнути живлення, після чого в терміновому порядку нести до сервісного центру;
 • некоректна робота CD/DVD-приводу — причина такої несправності може бути в тому, що зносився блок головки приводу, вигорів лазер, пошкоджена оптика або потрапив пил. Також буває, що ноутбук самостійно перезавантажується або вимикається. Причина може ховатися у вірусах, системі охолодження, ланцюгах живлення або в екстремальних умовах використання.
 • Ціни на ремонту DELL

  Вартість ремонту DELL

  Наші переваги

  Переваги ремонту у PixelLab

  Комунікація

  Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

  Терміни

  Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

  Обладнання та стандарти

  Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

  Розташування

  Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

  Ремонт ноутбуків Делл у PixelLab: чому варто стати нашим клієнтом?

  Якщо вам необхідний якісний та професійний ремонт ноутбуків DELL, потрібно звернутися саме до нашого сервісного центру PixelLab. Ми пропонуємо своїм клієнтам:
 • великий досвід в ремонті ноутбуків саме від бренду Делл;
 • діагностику на новітніх пристроях;
 • приємні ціни, які ми розрахуємо вам одразу;
 • апаратний ремонт та компонентний підхід до роботи з несправностями;
 • послугу велодоставки в межах Києва;
 • можливість обслуговування по всій Україні (за допомогою доставки поштою). Також у списку наших переваг варто відокремити високу швидкість ремонту. Навіть у тому випадку, якщо ви стикаєтеся з дуже складною несправністю, термін ремонту складатиме максимум два робочих дні. Замовити наші послуги — означає бути впевненим у тому, що ваш ноутбук буде відремонтовано професійно, бюджетно та максимально якісно. Переконайтесь у цьому на власному досвіді!
 • Заявка на ремонт

  Відгук

  Залиште відгук

  Залиште повідомлення

  Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

  Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
  Дякую ! Ваш електронний лист доставлено