Ремонт ноутбуків DELL | PixelLab

Ремонт ноутбуків DELL

Для отримання точної вартості вкажіть точну модель ноутбука та поломку, залишіть заявку або за телефоном

Більшу частину часу ноутбуки бренду DELL позиціонувалися як техніка середнього та преміум-сегменту. Лише декілька років тому на ринку України та світу з’явилися моделі, які коштують недорого. Але поруч із бюджетністю почали мати місце і недоліки, через які користувачам доводиться частіше робити ремонт. Доволі часто ноутбуки Делл використовуються як техніка для роботи, яка може функціонувати майже в цілодобовому режимі. Моделі цього бренду справді мають потужний ресурс електроніки, але трапляються як механічні, так і електронні несправності.

Топ-6 розповсюджених несправностей ноутбуків DELL


Серед найпопулярніших причин, через які доводиться носити ноутбуки DELL до сервісного центру, варто відокремити наступні:
 • ноутбук не вмикається — у цьому випадку причина може бути в механічних ушкодженнях або перегріві через використання техніки в умовах підвищеної температури або забруднення механізмів пилом та брудом;
 • розбита матриця — найчастіше причина пов’язана з падінням або іншими механічними пошкодженнями; тьмяне зображення — причина може бути в програмовій частині або у виході з ладу інвертора чи лампи підсвітки;
 • поломка клавіатури — причиною можуть бути занадто сильні натиснення або падіння пристрою, у цих випадках доводиться ремонтувати клавіатуру чи проводити заміну на нову;
 • проблеми з роз’ємом живлення — якщо роз’єм хитається або відвалився, подальше використання ноутбуку заборонено, в цьому випадку треба робити терміновий ремонт (причина несправності може бути в недбайливому ставленні до техніки або в заводському браку, але друга ситуація спостерігається дуже рідко);
 • залиття пристрою рідиною — у цьому разі потрібно терміново вимкнути ноутбук, перевернути у відкритому положенні клавіатурою вниз та вимкнути живлення, після чого в терміновому порядку нести до сервісного центру;
 • некоректна робота CD/DVD-приводу — причина такої несправності може бути в тому, що зносився блок головки приводу, вигорів лазер, пошкоджена оптика або потрапив пил. Також буває, що ноутбук самостійно перезавантажується або вимикається. Причина може ховатися у вірусах, системі охолодження, ланцюгах живлення або в екстремальних умовах використання.
 • Ціни на ремонту DELL

  Вартість ремонту DELL

  Наші переваги

  Переваги ремонту у PixelLab

  Комунікація

  Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

  Терміни

  Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

  Обладнання та стандарти

  Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

  Розташування

  Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

  Ремонт ноутбуків Делл у PixelLab: чому варто стати нашим клієнтом?

  Якщо вам необхідний якісний та професійний ремонт ноутбуків DELL, потрібно звернутися саме до нашого сервісного центру PixelLab. Ми пропонуємо своїм клієнтам:
 • великий досвід в ремонті ноутбуків саме від бренду Делл;
 • діагностику на новітніх пристроях;
 • приємні ціни, які ми розрахуємо вам одразу;
 • апаратний ремонт та компонентний підхід до роботи з несправностями;
 • послугу велодоставки в межах Києва;
 • можливість обслуговування по всій Україні (за допомогою доставки поштою). Також у списку наших переваг варто відокремити високу швидкість ремонту. Навіть у тому випадку, якщо ви стикаєтеся з дуже складною несправністю, термін ремонту складатиме максимум два робочих дні. Замовити наші послуги — означає бути впевненим у тому, що ваш ноутбук буде відремонтовано професійно, бюджетно та максимально якісно. Переконайтесь у цьому на власному досвіді!
 • Заявка на ремонт

  Відгук

  Залиште відгук

  Залиште повідомлення

  Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

  Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
  Дякую ! Ваш електронний лист доставлено