Ремонт ноутбуків Alienware | PixelLab

Ремонт ноутбуків Alienware

Ремонт ноутбуків Alienware з гарантією

Підрозділ DELL,  що займається продуктивними game-орієнтованими ноутбуками високого класу. Так серед моделей ви не зустрінете тонких та легких лептопів, тут усі моделі можна класифікувати як «в багажник влізе».

Проте розміри аж ніяк не є мінусом, а навпаки великим ПЛЮСОМ. У специфікаціях тут зустрінете топові процесори, одну або дві потужні відеокарти, високоякісну матрицю та потужну систему охолодження, щоб видути все тепло, коли ви граєте на максималках.

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт ноутбуків Alienware від PixelLab

Зважаючи на високе тепловиділення лінійки, дуже важливим є вчасне обслуговування ноутбуку, а саме чистка ноутбуку від пилу та заміна термопасти, вибір та підбір останньої дуже важливий для високопродуктивних девайсів.

У потужності є свої «хвороби» - системи живлення топових процесорів та відеокарт не завжди справляються зі струмом у сотні ампер та виходять з ладу. Ремонт ноутбуків у таких ситуаціях відносно типовий, проте вимагає більш ретельних стрес-тестів по завершенні.
Заявка на ремонт

Відгук

Залиште відгук

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено