Ремонт ноутбуків Alienware

Ремонт ноутбуків Alienware з гарантією

Підрозділ DELL,  що займається продуктивними game-орієнтованими ноутбуками високого класу. Так серед моделей ви не зустрінете тонких та легких лептопів, тут усі моделі можна класифікувати як «в багажник влізе».

Проте розміри аж ніяк не є мінусом, а навпаки великим ПЛЮСОМ. У специфікаціях тут зустрінете топові процесори, одну або дві потужні відеокарти, високоякісну матрицю та потужну систему охолодження, щоб видути все тепло, коли ви граєте на максималках.
Наші переваги

Преваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт ноутбуків Alienware від PixelLab

Зважаючи на високе тепловиділення лінійки, дуже важливим є вчасне обслуговування ноутбуку, а саме чистка ноутбуку від пилу та заміна термопасти, вибір та підбір останньої дуже важливий для високопродуктивних девайсів.

У потужності є свої «хвороби» - системи живлення топових процесорів та відеокарт не завжди справляються зі струмом у сотні ампер та виходять з ладу. Ремонт ноутбуків у таких ситуаціях відносно типовий, проте вимагає більш ретельних стрес-тестів по завершенні.
Заявка на ремонт
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено