Ремонт MacBook

Ноутбуки від компанії Apple знамениті на весь світ. Це якісний гаджет, який приваблює користувачів збіркою та зовнішнім виглядом. Головна перевага макбук — це максимально проста і зрозуміла операційна система, яка не має аналогів.

Використання повного пакету необхідних програм, оперативність виконання будь-якої поставленої задачі і максимально комфортна робота за пристроєм — це ще не всі переваги гаджета. Але навіть при самому дбайливому використанні уникнути поломки не завжди вдається. В такому випадку необхідно звертатися до фахівців сервісного центру.

Особливості ремонту MacBook

Найчастіше для ремонту звертаються через фізичний вплив. Удари, падіння, різке і недбале відкриття кришки негативно позначаються на цілісності корпусу, після чого він покривається тріщинами, а петлі, які утримують кришку, можуть просто зламатися.
Корпус, покритий тріщинами — це не тільки естетичний дефект. Всі пошкодження забиваються пилом, яка заважає нормальному функціонуванню пристрою. Додатково падіння здатне негативно позначитися на наступних деталях макбука:


  • екран і матриця — з’являються смуги, артефакти, зображення відображається частинами;
  • клавіатура — відгукуються тільки деякі клавіші, западають кнопки;
  • корпус покривається подряпинами і вм’ятинами, а петлі, які утримують кришку, погано справляються з поставленим завданням;
  • акумулятор — заряд акумулятора сідає швидше в декілька разів або він зовсім не заряджається.

Додаткова причина звернення — потрапляння рідини всередину. Чай, кава та солодкі напої негативно позначаються на стані деталей, плати окислюються і приходять в непридатність. Залипає клавіатура, пошкоджуються внутрішні модулі. Необхідний повний розбір пристрою і його очищення від залишків рідини. В іншому випадку можливе виникнення короткого замикання, після якого пристрій відновити просто не вийде.

Задати питання

Ціни на ремонт

Виберіть свою модель

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Не менш важлива причина звернення в сервісний центр — профілактична чистка. Повний розбір пристрою і очищення його від частинок пилу і бруду дозволяє продовжити термін використання гаджета і збільшити його продуктивність. В іншому випадку порушується робота системи охолодження.
Особливо актуальна ця несправність для останніх макбуків, що працюють на пасивній системі охолодження. Зайва кількість пилу всередині призводить до перегріву всього ноутбука і до його поломки. Надмірний перегрів та вимикання ноутбука в процесі роботи свідчать про необхідність чищення.
Проведення самостійного ремонту не рекомендується. Відсутність необхідного обладнання просто не дозволить коректно розібрати пристрій, а в іншому випадку ноутбук легко можна пошкодити.


Переваги звернення до сервісного центру PixelLab

PixelLab допоможе всім власникам ноутбуків від Еппл незалежно від звернення. Фахівці сервісного центру проведуть повну діагностику пристрою для уточнення причини поломки. Ви зможете отримати всі відповіді на свої питання в телефонному режимі. До наших фахівців зможуть звернутися як жителі Києва, так і інших міст України. Для цього достатньо оформити заявку на сайті та відправити ноутбук посилкою за допомогою пошти.
Також ви можете замовити послугу термінового ремонту. Її ціна трохи вище стандартного ремонту, але в такому випадку ви зможете отримати відремонтований гаджет в максимально короткі терміни. Надійний ремонт недорого та якісне обслуговування — це явні переваги нашого сервісного центру.

Задати питання

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено