Ремонт iPhone | PixelLab
Ремонт iPhone | PixelLab
Ремонт iPhone | PixelLab

Ремонт iPhone

Мобільні телефони від Еппл вважаються одними із самих надійних у світі. За останні роки вийшло декілька поколінь iPhone, і всі вони буквально розмітаються з полиць магазинів. Не зупиняє покупців навіть висока ціна. Така популярність пояснюється просто: смартфони від компанії Apple мають потужний процесор, якісний дисплей, відмінно справляються з будь-якими сучасними додатками.

Але навіть така потужна техніка не вічна. Періодично трапляються випадки, при яких без звернення в сервісний центр неможливо обійтися. Як і будь-які гаджети, айфони виходять з ладу. Падіння приладу, потрапляння рідини, ушкодження клавіші Home — найбільш популярні причини звернення клієнтів в сервісний центр PixelLab.


Як проявляються поломки айфонів?

Далеко не завжди причиною звернення до нас являються механічні пошкодження гаджета. Існує досить багато проблем, пов’язаних з програмним забезпеченням. Скачування неперевірених файлів може стати причиною потрапляння вірусів, що відображується на швидкості роботи айфона. Інколи віруси перетворюють гаджет на пристрій, який навіть не вмикається. Але не тільки віруси несуть небезпеку для програмного забезпечення. Якщо спостерігаються такі явища, то вам необхідно замовити наші послуги по ремонту айфона:


  • пристрій став занадто довго перелистувати робочі столи;
  • ігри або додатки запускаються довше звичайного;
  • відео запускається з деякою затримкою;
  • знижується загальна швидкодія гаджета.

Всі ці фактори вказують на наявність процесів, які перевантажують оперативну пам’ять або процесор. Не треба відкладати на потім звернення в PixelLab, так як пристрій буде працювати все гірше, а проблема сама не вирішиться.

Задати питання

Ціни на ремонт

Виберіть свою модель

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт iPhone | PixelLab
Ремонт iPhone | PixelLab
Ремонт iPhone | PixelLab

Послуги

Що робити, коли перестав працювати смартфон від Еппл?

Багато хто в Києві замовляє айфони на неперевірених сайтах, або купляє їх просто з рук. Часто такі пристрої проявляють нестабільну роботу з перших днів використання. Якщо з вашим гаджетом відбуваються саме такі процеси, то не поспішайте розбирати смартфон, щоб вияснити причину такої роботи. Навіть для того, щоб розібрати корпус, використовується спеціальне обладнання. Краще звернутися до нас. PixelLab гарантує кожному жителю України, що його айфон буде відремонтовано. Незалежно від причин некоректної роботи, ми гарантуємо відновлення працездатності електронного гаджета.
Тому перша задача, коли смартфон від Apple перестав працювати — звернення в сервісний центр PixelLab. Серед наших переваг варто зазначити наступні:

  • безкоштовна діагностика;
  • можливість виконання термінового ремонту (навіть найскладніші проблеми вирішуються на протязі 2 днів );
  • гарантія результату (в роботі ми використовуємо рідні технології та інструменти);
  • використання оригінальних комплектуючих або їх якісні копії;
  • гарантія на 100 днів;
  • доступні ціни.

Спеціалісти сервісного центру PixelLab добре знайомі з особливостями гаджетів від Еппл, тому на з’ясування причин поломки або некоректної роботи витрачається лише декілька хвилин. Сучасне обладнання та досвід — це кращі гарантії того, що ваш смартфон буде відремонтовано якнайшвидше.

Задати питання

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено