Ремонт iPad з гарантією

Ремонт iPad у сервісному центрі PixelLab Service

Лінійка планшетів Apple iPad заслуговує окремої уваги на ринку планшетів.

Ремонт iPad - це завжди окремий вид послуг для нашого сервісного центру. Запчастини тільки класу оригінал чи якісна копія, жодного дешевого «китаю». Більшість модульних і навіть компонентних ремонтів виконується у термін від кількох годин до 1-2 робочих днів.

Ні для кого не стане здивуванням, що найчастіше поломки Айпад виникають через фізичні ушкодження; планшет впав, його придавили в сумці або взагалі залили водою. Незалежно від складності ситуації, що сталась з девайсом, ми допоможемо у порятунку.

Задати питання
Ціни на ремонт

Виберіть свою модель

Наші переваги

Преваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Послуги

Типові поломки планшетних комп’ютерів Apple iPad


  • Розбилось скло чи дисплей - на планшет наступили, роздавили, впустили на підлогу чи асфальт
  • iPad швидко розряджається, батарея не тримає заряд
  • Айпад не заряджається, не вмикається, показує символ батареї, але не вмикається
  • Перестали працювати кнопки на iPad, може бути кнопка Home чи Power, рідше кнопки гучності чи перемикач стану
  • На iPad зникла підсвітка, видно зображення але воно не підсвічується
  • Некорректно працює сенсорний екран

Сервісний центр PixelLab рекомендує не намагатись самостійно діагностувати пристрій чи намагатись проводити ремонту iPad за інструкціями з інтернету. Спроби некваліфікованого втручання можуть безповоротно вивести з ладу пристрій.

Задати питання
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено