Ремонт iPad | PixelLab
Ремонт iPad | PixelLab
Ремонт iPad | PixelLab

Ремонт iPad

Техніка Apple вважається однією з найбільш надійних, і це відноситься не тільки до смартфонів і ноутбуків. Особливу увагу користувачів привертає iPad. Цей високотехнологічний планшет щорічно отримує оновлення і обростає новими особливостями. Але навіть використання найякісніших деталей не здатне захистити користувача від ремонту.

Особливості iPad і можливі причини несправностей

Одна з причин звернення в сервісний центр, яку ніколи не варто виключати, — заводський брак. Якщо пристрій у використанні всього кілька тижнів і не було помічено фізичного впливу на корпус, необхідна ретельна діагностика, яка підтвердить несправність конкретної деталі. В такому випадку треба замовити ремонт по гарантії.
Але найчастіше поломки відбуваються через недбале ставлення. Одна з найбільш поширених причин — механічне пошкодження. При падінні або сильних ударах велика ймовірність пошкодження екрану, захисного скла або корпусу. В таких випадках використання чохла здатне пом’якшити удар, але не повністю усунути наслідки. Для запобігання серйозних поломок рекомендується звертатися в сервісний центр одразу ж після падіння.
Не менш небезпечна ситуація з попаданням води всередину пристрою. Незважаючи на використання спеціального захисту, проникнення води всередину здатне викликати корозію і пошкодження електронної плати. Неможливо сказати, коли саме пошкодження дадуть про себе знати, але для запобігання серйозної поломки необхідно одразу після попадання води звернутися до фахівця.
Поширена поломка пов’язана з використанням неоригінальних мережевих зарядних пристроїв. При перепаді напруги вони не здатні захистити пристрій від поломок, тому часто перегорають.

Ні для кого не стане здивуванням, що найчастіше поломки Айпад виникають через фізичні ушкодження; планшет впав, його придавили в сумці або взагалі залили водою. Незалежно від складності ситуації, що сталась з девайсом, ми допоможемо у порятунку.

Задати питання

Ціни на ремонт

Виберіть свою модель

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт iPad | PixelLab
Ремонт iPad | PixelLab
Ремонт iPad | PixelLab

Послуги

При зверненні в сервісний центр фахівцями проводяться наступні види робіт:

  • ремонт динаміка, мікрофона або контролера живлення;
  • заміна скла дисплея;
  • ремонт камери;
  • заміна датчика кнопки вимикання;
  • відновлення втрачених даних;
  • перевстановлення програмного забезпечення.

Всі види робіт повинен проводити фахівець для отримання максимально ефективного результату, тому рекомендуємо звертатися в сервісний центр.

Переваги ремонту в PixelLab Apple iPad

Перед початком роботи фахівець сервісного центру проводить точну діагностику пристрою. Часто при зверненні клієнтів, які скаржаться на одну поломку, працівники центру виявляють приховану причину на електронній платі, яка в подальшому здатна пошкодити весь пристрій. Визначення реальної причини неправності та її усунення — це головне завдання наших співробітників.
Використання якісної апаратури дозволяє безпечно розібрати будь-який пристрій Еппл, не переживаючи про подальшу працездатність. До співробітників центру можуть звернутися жителі Києва та інших міст України.
Ціна ремонту за рахунок послуг пересилки буде трохи вищою, але ви завжди можете отримати детальну консультацію та відповіді в телефонному режимі. Додатково ви можете оформити послугу термінового ремонту, обговоривши цю можливість з нашими менеджерами.

Задати питання

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено