Ремонт iMac 27 A1419 (2012-2019) | PixelLab

Ремонт iMac 27 A1419 (2012-2019)

Вже більше 20 років ноутбуки Apple задають тренд у сфері портативної електроніки. Дизайн, який нікому не приїдається, висока надійність та довговічність завоювали довіру серед мільйонів користувачів.


Навіть, якщо у вас смартфон Samsung, а фотоапарат Nikon, вибираючи комп’ютер, MacBook буде у трійці лідерів.

Ціни на ремонту Ремонт iMac 27 A1419 (2012-2019)

Вартість ремонту Ремонт iMac 27 A1419 (2012-2019)

Тип ремонту High copy, грн Original, грн

Заміна дисплея

Чистка від пилу

1400

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт ноутбуків MacBook від PixelLab

А як щодо ремонту? Не ламається та техніка, якою не користуються. А популярна техніка повинна обслуговуватись та ремонтуватись. Ми ремонтуємо будь-які ноутбуки Apple MacBook. Від заміни кабелю MagSafe до BGA компонентного ремонту відеокарти, процесора або південного моста.
Заявка на ремонт

Відгук

Залиште відгук

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено