Ремонт iMac

iMac від Еппл — це надійний домашній комп’ютер, в якому поєднуються ергономічність, компактність та потужність. Це тонкий монітор з великою діагоналлю, в корпусі якого є все те, що вміщає системний блок.

З кожним новим поколінням iMac стає все потужніше, а товщина зменшується. Між окремими компонентами мікросхем відстань вимірюється декількома мікронами. Тому при виході гаджета з ладу його ремонт можна довіряти тільки професіоналам. Сервісний центр PixelLab проводить ремонт комп’ютерів Аймак по найбільш вигідним цінам.

Найбільш популярні поломки з пристроями iMac:


  • поломки, пов’язані з перегрівом;
  • забруднення і його негативні наслідки;
  • механічні ушкодження;
  • програмні помилки;
  • знос обладнання.

Як попередити поломки iMac?

Одна з найбільш популярних причин — забруднення внутрішніх компонентів пристрою. Запилення та бруд є в кожній квартирі, навіть якщо щоденно прибирати в приміщенні. Тому кращим варіантом профілактики буде професійна чистка пристрою від Apple. Таку послугу треба замовляти не рідше одного разу на рік. Зменшення розмірів деталей та відстані між ними призводить до перегріву внутрішніх мікросхем. Тому першою порадою для запобігання більш серйозних проблем рекомендується проводити чистку гаджета в PixelLab.

Задати питання

Ціни на ремонт

Виберіть свою модель

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Проблеми з жорстким диском

Звичайно, чистка не врятує від всіх можливих проблем. Кожна деталь в пристрої має свій строк служби. Наприклад, жорсткий диск комп’ютера може вийти з ладу, що проявляється як повна відсутність працездатності: iMac просто не завантажується, або спостерігаються інші проблеми. Спеціалісти сервісного центру PixelLab проведуть діагностику стану гаджета, а також при необхідності виконають його ремонт або заміну деталей. Також нашим спеціалістам можна довірити апгрейд вашого ПК. Наприклад, встановити SSD-диск для більш оперативної роботи.

Несправності з дисплеєм

Екран пристрою займає основну частину. Тому з ним трапляється найбільше проблем. В першу чергу це стосується механічних пошкоджень захисного скла. Якщо пил та забруднення видаляються в PixelLab дуже швидко, то деякі проблеми потребують більш серйозного підходу. В моделях iMac, випущених до 2012 року, є можливість витратити невелику суму на ремонт, так як захисне скло і матриця розділені. Якщо використовується більш новий гаджет, то ціна ремонту буде вище. В нових моделях матриця складає єдине ціле з захисним склом. В будь-якому випадку ми проведемо терміновий ремонт, який буде вам по кишені. Проблеми з екраном — це не тільки його пошкодження. Якщо на екрані з’явилися кольорові полоси або артефакти, то скоріше всього проблема в відеокарті. Діагностика в нашому сервісному центрі дає можливість виявити, потрібен ремонт чи заміна відеокарти.

Якісний ремонт Аймак в Україні

Жителі Києва та інших міст України можуть замовити якісні послуги по ремонту комп’ютерів iMac в сервісному центрі PixelLab. Ми використовуємо в своїй роботі тільки рідні технології та обладнання, що гарантує результат.
Як правило, всі ремонтні операції займають мінімум часу: від звернення клієнта до отримання відремонтованого гажета проходить не більше двох днів. На відремонтований iMac ми даємо гарантію на 100 днів. В цей час просто неможливе повторення поломки. Але після обслуговування в PixelLab електронні пристрої працюють не менше року, про що свідчать задоволені відгуки наших клієнтів.

Задати питання

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено