Ремонт Apple з гарантією

Ремонт техніки Apple від PixelLab

Якщо ваш гаджет зламався, впав, не включається, потрапила вода, або трапилася будь-яка інша неприємність - скористайтеся швидкими і якісними послугами сервісу PixelLab. Знайти нашу майстерню можна в центральній частині Києва в районі метро Політехнічний інститут. Кваліфіковані інженери проведуть точну діагностику смартфона і здійснять швидкий ремонт або установку програмного забезпечення. Для цього наша технічна служба укомплектована найсучаснішим обладнанням, має штат досвідчених інженерів і власний склад запасних частин.

Наша перевага - це експрес обслуговування техтехнікі Apple, при якому ви отримаєте справний пристрій в найкоротший час. Крім того, в своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі техтехнікі Apple, що забезпечує надійність і довговічність роботи телефону. На відміну від недобросовісних сервісів, ми не завищуємо вартість робіт, індивідуально підходимо до кожного клієнта. Ми здійснюємо не тільки модульну заміну деталей, але і компонентне відновлення техніки. Тому, прайс лист сервісу PixelLab приємно здивує вас оптимальними цінами по Києву. Зателефонуйте нам або відвідайте наш центр для консультації і прорахунку вартості рішення вашої проблеми.

Задати питання
Ціни на ремонт

Виберіть свою модель

Наші переваги

Преваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Послуги

Найчастіші несправності техтехнікі Apple і послуги від PixelLab

Хоча кожен випадок поломки техтехнікі Apple індивідуальний, все ж існує список типових несправностей телефону, які найчастіше потребують ремонту. Наш хороший сервісний центр пропонує таку допомогу:


  • Ремонт механічних пошкоджень гаджету (розбився екран телефону, зігнувся, пошкодився корпус, зламалися кнопки і ін.)
  • Відновлення після попадання вологи (гаджет впав у воду, його залили рідиною, використовувався у вологому середовищі)
  • Заміна материнської плати, BGA компонентів, шлейфів, динаміків, камери
  • Компонентний ремонт техтехнікі Apple, відновлення контактних майданчиків, міжшарових доріжок, розємів, конекторів та ін.
  • Оновлення прошивки, відновлення даних, встановлення та налаштування програмного забезпечення

Це лише частина наших професійних можливостей, з повним переліком ремонту техтехнікі Apple ви можете ознайомитися вибравши свою модель прямо зараз.

Задати питання
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено