Ремонт техніки Apple | PixelLab
Ремонт техніки Apple | PixelLab
Ремонт техніки Apple | PixelLab

Ремонт техніки Apple

Електроніка від компанії Еппл вважається еталоном для багатьох виробників техніки. Apple пропонує світу якісні ноутбуки, смартфони, розумні годинники та планшети. Електроніку відомої компанії відрізняє швидкодія, яка не характерна для гаджетів інших компаній. Мобільні телефони та планшети завжди ідуть на крок попереду.


Проблеми в роботі електроніки Еппл


 • зависання гаджета при роботі;
 • самовільне перезавантаження планшета чи ноутбука;
 • повна втрата працездатності;
 • механічні пошкодження;
 • потрапляння рідини до мікросхем.

Незалежно від причини поломки, рекомендується негайно звернутися до професіоналів, які можуть гарантувати якісний ремонт. Тільки вони зможуть повернути працездатність пошкодженому гаджету.

Задати питання

Ціни на ремонт

Виберіть свою модель

Наші переваги

Переваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт техніки Apple | PixelLab
Ремонт техніки Apple | PixelLab
Ремонт техніки Apple | PixelLab

Особливості електроніки Apple

Техніка Еппл дуже популярна, тому на просторах інтернету можна знайти рекомендації з покроковими діями, як відремонтувати прилад. Спеціалісти компанії PixelLab застерігають кожного від подібних експериментів. Кожен гаджет надійно захищений навіть від непрофесійного розбору. Для таких маніпуляцій буде необхідно спеціальне обладнання. Спеціалісти компанії PixelLab мають все необхідне обладнання та достатній досвід, щоб провести оперативну діагностику та професійний терміновий ремонт. Тому не варто намагатися з’ясувати причину поломки, а одразу звернутися до спеціалістів нашої компанії. Серед особливостей гаджетів від Еппл — точні розміри. Наприклад, деякі гвинти в смартфонах повинні вкручуватися лише в своє місце, так як відрізняються по довжині на 1-2 мм. Якщо сплутати їх, то ці елементи зруйнують мікросхеми апарату. Навіть така помилка може стати причиною збільшення фінансових затрат. Такі особливості мають не лише мобільні телефони, але і розумні годинники, планшети і ноутбуки.


Як замовити ремонт гаджетів в PixelLab?

Жителі Києва та інших міст України можуть скористатися нашими послугами по вигідним цінам. Щоб замовити ремонт, ви можете скористатися нашим сайтом. Вам потрібно лише описати характер проблеми, і вже через декілька хвилин наш спеціаліст повідомить про ціну послуги.
Звернення до сервісного центру PixelLab — це оптимальний вибір. Вам буде подана повна інформація про ціну в залежності від характеру поломки. Точні дані ви отримаєте після проведення діагностики, яка займає мінімум часу.
В роботі ми використовуємо лише оригінальні запчастини від техніки Еппл, котрі завжди є в нас на складі. Також ми можемо використати якісні аналоги деталей, але ви завжди будете про це повідомлені. Жителі столиці можуть звернутися в наш сервісний центр, а жителі інших регіонів використати пошту для доставки гаджета. Професіоналізм наших працівників і сучасне обладнання дають змогу відремонтувати будь-який гаджет від Apple. Незалежно від характеру проблеми, вона буде вирішена на протязі кількох днів. Зазвичай від моменту звернення клієнта до повернення відремонтованої техніки проходить не більше двох днів. Можливий також і терміновий ремонт.

Задати питання

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено