Ремонт ноутбуків HP з гарантією

Ремонт ноутбуків HP (Hewlett-Packard)

Envy, dv6, dv7, g-серія, EliteBook, ProBook, HP 14, HP 15, Pavillion, Spectre, OMEN X, Stream
Ноутбуки HP представлені в Україні моделями здебільшого базового та середнього класу. Зустрічаються також ноутбуки преміум сегменту, більшість з яких потрапили до нас з США. 

Несправності ноутбуків виникають через нормальне зношення деталей, з вини користувача, через заводський брак або у поєднанні цих факторів.

По закінченню гарантійного терміну  користувачі бюджетних моделей стикаються з несправностями через нормальне зношення деталей. Це вихід з ладу та заміна вентилятора, що у якийсь момент перестав крутитись або почав тарахкотіти. Також може знадобитись заміна корпусу або ремонт корпусу, на якому з’явились тріщини чи вирвало петлі дисплею через недостатньо якісний пластик. 
Ціни на ремонту Hewlett-Packard

Вартість ремонту Hewlett-Packard

Наші переваги

Преваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт ноутбуків Hewlett-Packard від PixelLab

А от з роз’ємами у HP постарались, не зважаючи на  клас пристрою. Їх ушкодження вимагає достатніх зусиль. Але якщо це все ж сталось, заміна роз’єму або заміна гнізда у більшості випадків виконується в межах 1 робочого дня.

Щодо електронних ремонтів, ноутбуки Hewlett-Packard  зарекомендували себе з хорошої сторони. Виробник не намагається створювати перепони на шляху  до ремонту. У сервісному центрі PixelLab пріоритетом є компонентний ремонт ноутбуку перед блочним, якщо перший забезпечує високу надійність роботи пристрою після ремонту.
Заявка на ремонт
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено