Ремонт ноутбуків LG з гарантією

Ремонт ноутбуків LG

Компанія LG до 2009 року самостійно виготовляла електроніку для своїх ноутбуків. Але загальні світові тенденції до здешевлення змусили закрити власне виробництво та віддати контракти на материнські плати таким гігантам як Quanta і Pegatron.


З 2009 до 2011 спостерігався істотний спад продукції LG на ринку України, проте далі були представлені нові модельні ряди, що гарно зарекомендували себе з позиції надійності та дизайну.

Наші переваги

Преваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт ноутбуків LG від PixelLab

І на сьогодні ноутбуки LG займають не дуже високі позиції в рейтингах по продажу. А як з будь-якими рідкісними пристроями, крім вау ефекту, бонусом отримуєте ще і унікальні запчастини. Але ж ми PixelLab, і в нас налагоджені канали по оригінальним запчастинам, як в Україні, так і через Китай. Навіть унікальні запчастини, такі як вентилятор, клавіатура або кришка матриці доставляються за лічені дні.
Заявка на ремонт
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено