Ремонт ноутбуків ASUS з гарантією

Ремонт ноутбуків ASUS

Ноутбуки «усус» займаюсь високі позиції якості та надійності серед користувачів. Сама компанія також заслуговує великої уваги, як одна з меншості тих, що самі виготовляють для себе електроніку. Це і стало запорукою підвищення надійності електроніки ноутбуків цього бренду.

Однак і ASUS пройшлись по граблям стандартних несправностей. Серед звернень щодо ремонтів - заміна північного моста та заміна відеокарти AMD Radeon у 2008 - 2010 рр., роз’єми зарядки у 2011 – 2013 рр. 
Ціни на ремонту ASUS

Вартість ремонту ASUS

Наші переваги

Преваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт ноутбуків ASUS від PixelLab

Трапляються випадки, коли залили ноутбук або вода потрапила на клавіатуру. 

PixelLab виконує весь спектр послуг по ремонту та обслуговуванню ноутбуків ASUS, від чистки від пилу та заміни клавіатури до ремонту клавіатури та залитих пристроїв, реболінгу або заміни мікросхем у корпусі BGA. 
Заявка на ремонт
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено