Ремонт Samsung SONY VAIO (JIP VAIO) з гарантією

Ремонт ноутбуків SONY VAIO (JIP VAIO)

Японський виробник електроніки, і якщо ви читаєте цей текст, то скоріш за все у вас є або був гаджет Соні.


SONY довгий час був еталоном якості та стилю у галузі електроніки. Японське новаторство не раз дивувало пересічного користувача формфакторами та інженерними підходами до ноутбуків.


Попри тенденції ринку до здешевлення пристроїв, соні до останнього намагались займатись виготовленням якісної продукції, однак величезні витрати на розробку змусили у 2014 році все ж оголосити про закриття підрозділу, і бренд VAIO був проданий японській компанії JIP. Вже у 2014 році компанія JIP представила перші моделі ноутбуків під брендом VAIO, які були запропоновані на ринку Японії та США.

Ціни на ремонту SONY VAIO (JIP VAIO)

Вартість ремонту SONY VAIO (JIP VAIO)

Наші переваги

Преваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт ноутбуків SONY VAIO (JIP VAIO) від PixelLab

З точки зору ремонтопридатності, закрита політика Соні все ж створює певні складнощі, однак досвід наших інженерів дозволяє впоратися з більшістю несправностей ноутбуків VAIO у короткі терміни.
Заявка на ремонт
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено