Ремонт ноутбуків MSI з гарантією

Ремонт ноутбуків MSI

На сьогодні MSI випускає ноутбуки лише преміум серії, що орієнтовані на продуктивну роботу та геймерів.


Раніше компанія випускала комп’ютери усіх комплектацій та, як і усі інші виробники, намагалась зайняти на ринку усі цінові категорії, однак MSI ніколи не економили на електроніці, тож єдиний шлях потрапити у бюджетну лінійку – це здешевити матеріали. Так було у 2007-2011. Компанія поплатилась репутацією і в наступні роки сконцентрувалась на напрямку гейм-індустрії. Тепер ноутбуки MSI - це топове залізо у якісному корпусі з продуктивним охолодженням і разом з тим веселою підсвіткою.


Однак високопродуктивні ноутбуки потребують вчасного та якісного сезонного обслуговування, що стає запорукою якісної та надійної роботи впродовж років.

Наші переваги

Преваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено