Ремонт ноутбуків TOSHIBA з гарантією

Ремонт ноутбуків TOSHIBA

Ноутбуки TOSHIBA займали доволі високі позиції на вітчизняному ринку до 2011-2012 рр.


Зараз зустріти ґаджети цього бренду доволі важко, хоча сам виробник йде в ногу з часом і кожного року оновлює лінійки у відповідності до технологічного прогресу. Що стосується ремонту, японське коріння говорить саме за себе, якість завжди на рівні, як з боку корпусних частин, так і з боку електроніки.

Ціни на ремонту Ремонт TOSHIBA

Вартість ремонту Ремонт TOSHIBA

Наші переваги

Преваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт ноутбуків TOSHIBA від PixelLab

Якщо виключити стандартні механічні ушкодження, ноутбуки TOSHIBA потрапляють у сервісний центр або через типовий масовий виробіток елементів (від цього все ж не застрахована жодна електроніка), або через залиття рідиною.

Дефіциту запчастин не спостерігається.

Заявка на ремонт
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено