Ремонт ноутбуків Samsung з гарантією

Ремонт ноутбуків Samsung

For China Also known as Samsung Galaxy S8 Lite, Samsung Galaxy S Lite
Другий бренд після ASUS, що виготовляє електроніку на своїх потужностях. Зважаючи на популярність бренду серед мобільних телефонів, доля на ринку ноутбуків була не значною. 

А у 2014 році компанія взагалі заявила про закриття виробництва. Однак на виставці CES 2017 знову були представлені пристрої формфактору ноутбук та продуктивні трансформери.
Ціни на ремонту Samsung

Вартість ремонту Samsung

Наші переваги

Преваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт ноутбуків Samsung від PixelLab

Самостійне виробництво електроніки відображається на ремонтопридатності двояко. З одного боку це уніфікація, схеми типові, запчастини однакові в межах покоління чи модельного ряду. З іншого, такий гігант як Самсунг може дозволити сам собі виготовляти мікросхеми, дістати які інколи буває важко. 

У PixelLab налагоджені шляхи замовлення запчастин як в Україні , так і у США та Китаї, що особливо важливо при ремонті пристроїв привезених з заходу, і під них неможливо замовити запчастини «на пряму».
Заявка на ремонт
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено