Ремонт ноутбуків DELL з гарантією

Ремонт ноутбуків DELL

Ноутбуки DELL завжди позиціонувались як пристрої середнього та преміум рівня, лише кілька років тому на ринку України з’явились моделі нижчого цінового рівня, які в свою чергу стали носіями і «бюджетних» недоліків. 

Преміум моделі виготовленні з використанням якісних матеріалів, батарея має зазвичай вищий ресурс роботи та забезпечує безвідмовну роботу понад гарантійний термін.
Ціни на ремонту DELL

Вартість ремонту DELL

Наші переваги

Преваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт ноутбуків DELL від PixelLab

Ноутбуки Dell часто є робочими інструментами, що працюють у насиченому режимі ледве не 24/7. Попри високий ресурс електроніки, найчастіше «робочі конячки» потраплять до нас загнаними у стан «ноутбук перестав вмикатись» або появи артефактів на екрані при навантаженні. 

Сервісний центр PIxelLab як раз спеціалізується на апаратних ремонтах, де основним напрямком є компонентний підхід до ремонту електроніки. Ми швидко проведемо діагностику та замінимо деталі, що вийшли з ладу.
Заявка на ремонт
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено