Ремонт ноутбуків Acer з гарантією

Ремонт ноутбуків Acer

Популярність бренду Acer була на своєрідному піку у 2006 - 2012 роках, далі спостерігався своєрідний спад. Проте це явище пов’язане більше з політикою виробника, ніж з якимись будь-якими втратами репутації на вітчизняному ринку.

Виробник використовує у своїх ноутбуках здебільшого материнські плати таких виробників як COMPAL, Quanta та Wistron. Це лідери ринку виготовлення електроніки,  по яких інженери сервісного центру PixelLab мають велику кількість напрацювань та дуже високий відсоток вдалого ремонту.
Ціни на ремонту Acer

Вартість ремонту Acer

Наші переваги

Преваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт ноутбуків Acer від PixelLab

Найчастіше все ж ноутбуки Acer потрапляють у ремонт через механічні ушкодження та нормальне вироблення деталей. Окремої уваги заслуговують випадки, коли нехтування сезонним обслуговуванням ноутбуку або профілактикою ноутбуку призводить до роботи на підвищених температурах, через що прискорюється старіння пластику корпусу та запчастин, які працюють при підвищених температурах. 

Тобто нехтування чисткою ноутбуку від пилу збільшує ймовірність передчасної заміни вентилятора або ремонту корпусу ноутбуку. Якщо ноутбук перегрівається постійно, це впливає на продуктивність, тому що електроніці «доводиться» занижувати частоти процесора, щоб уникнути ушкоджень деталей через те, що ноутбук гріється. Проте робота на близьких до критичних температурах тільки зменшує ресурс електроніки. В першу чергу у групі ризику знаходяться мікросхема відеокарти, центральний процесор та північний або південний мости.

Якщо Ваш ноутбук не вмикається (не реагує на кнопку)…
Заявка на ремонт
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено