Ремонт ноутбуків Lenovo з гарантією

Ремонт ноутбуків Lenovo

Ноутбуки Lenovo зараз одні з найпоширеніших в Україні. Таку велику популярність вдалось завоювати як  завдяки ціновій перевазі на ринку, так і високій репутації лінійки IBM ThinkPad, що у 2007 році почала носити емблему LENOVO. 


Не стане секретом, що репутація як бюджетних моделей, так і моделей середньої цінової категорії у період з 2010 по 2014 рік бажала кращого, і здебільшого це пов’язано з якістю пластику корпусів. Ноутбуки, які обслуговувались неналежним чином, а саме не проходили чистку від пилу та зазнавали значного перегріву корпусу, отримували ушкодження кріплення петель дисплею вже на другому році експлуатації. Тоді виламаний дисплей або  виламані петлі ноутбуку стають частою причиною ремонту. Сервісний центр PixelLab завжди знайде оптимальний варіант між заміною та ремонтом корпусних запчастин, наші інженери справжні повелителі епоксидної смоли.


Ціни на ремонту Lenovo

Вартість ремонту Lenovo

Наші переваги

Преваги ремонту у PixelLab

Комунікація

Скільки разів вам доводилося чути вислови: «Ціна ремонту після діагностики», «Приносьте в сервісний центр, подивимось», «Діагностика платна» та інші? У нас ви цього не зустрінете. У телефонному режимі або за допомогою письмових повідомлень наш фахівець надасть консультацію по несправності та поінформує щодо вартості роботи.

Терміни

Наша власна PixelLab велодоставка дозволяє заощаджувати час наших клієнтів. А ремонт пристроїв ми виконуємо за найкоротший термін тривалістю не більше двох робочих днів, навіть у складних випадках.

Обладнання та стандарти

Pace, Hakko, Ersa, Weller є представниками передового паяльного обладнання світу. Саме на такому обладнанні вчаться працювати наші фахівці, які не тільки займаються практикою, а і розбираються в теорії.

Розташування

Знайти нас ви зможете у Києві, 5 хвилин від станції метро Політехнічний інститут. Якщо ви мешкаєте на правому березі міста, то PixelLab велодоставка стане вам нагоді. А Нова Пошта допоможе жителям інших міст.

Ремонт ноутбуків Lenovo від PixelLab

Окремої уваги заслуговує такий ремонт,  як заміна мікросхем для ноутбуків Lenovo.


Виробник намагається максимально обмежити ремонтопридатність ноутбуків тим, що заливає під мікросхему відеокарти, південного моста або процесора компаунд  - спеціальну епоксидну смолу, що заповнює простір між мікросхемою та платою. Це звичайно не перепона для наших спеціалістів, але у певних випадках може впливати на вартість або терміни проведення ремонту. 

Заявка на ремонт
Залиште повідомлення

Просто напишіть нам повідомлення. Як ми можемо допомогти?

Виникла помилка перевірки. Будь ласка, введіть поля та надішліть його ще раз.
Дякую ! Ваш електронний лист доставлено